EN

Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska

Apsys Polska

Polska
Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska

Do zespołu Apsys Polska dołączyła Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska, która objęła stanowisko dyrektorki ds. inwestycji. Będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych gruntów pod inwestycje oraz wybór projektów przeznaczonych do działań rewitalizacyjnych. Do jej zadań należy także nadzór nad procesami formalno-administracyjnymi związanymi z otrzymaniem decyzji budowlanych.

Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska ma 20 letnie doświadczenie w branży nieruchomości, które zdobywała w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi zarówno w Polsce, jak i na rynkach europejskich: szwajcarskim, francuskim, niemieckim, portugalskim i rumuńskim. Od 2004 roku związana jest z funduszami inwestycyjnymi typu private equity, ma również doświadczenie w przedsięwzięciach joint venture z dużymi funduszami instytucjonalnymi. Była odpowiedzialna za zarządzanie portfelem nieruchomości na rynku magazynowym, biurowym, retail, mieszkaniowym, a także obiektów o znaczeniu historycznym. Odpowiadała m.in. za współpracę z instytucjami finansującymi, najemcami oraz nadzorowała cały proces inwestycyjny - od zakupu do sprzedaży. Dodatkowo, ma także duże doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej.

Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej. Ukończyła także studia podyplomowe w SGH Warszawa/HEC de Paris, na kierunku Master in European Management.

Kategorie