EN

Agnieszka Lehwark

DLA Piper

Polska
 Agnieszka Lehwark

Na stanowisko equity partnera w warszawskim biurze DLA Piper została promowana Agnieszka Lehwark z zespołu nieruchomości.

Agnieszka Lehwark od ponad 10 lat doradza klientom na wszystkich etapach projektów nieruchomościowych, w szczególności projektów deweloperskich - od strukturyzacji, poprzez badania due diligence i nabycia nieruchomości, umowy dotyczące realizacji obiektów, umowy najmu, aż do sprzedaży. Wspiera międzynarodowych deweloperów powierzchni magazynowych i produkcyjnych swoim bogatym doświadczeniem w realizacji projektów deweloperskich. Doradza także inwestorom kupującym nieruchomości komercyjne na wszystkich etapach transakcji.

To jeden z pięciu awansów w kancelarii - equity partnerem został również Bartłomiej Palusiak z zespołu prawa rynków finansowych, projektów infrastrukturalnych i restrukturyzacji. Nominacje na partnerów lokalnych otrzymali: Adriana Mierzwa-Bronikowska, kierująca praktyką Projektów, Łukasz Jankowski, szef praktyki energetycznej, oraz Rafał Kluziak z zespołu fuzji i przejęć.

Kategorie