EN

Sylwia Toczyska

Deloitte

Polska
Sylwia Toczyska

Do multidyscyplinarnego zespołu doradztwa dla nieruchomości Deloitte dołączyła Sylwia Toczyska, która objęła funkcję dyrektora w zespole Business Process Solutions (BPS). Jako licencjonowany doradca podatkowy i specjalistka z doświadczeniem w obszarze outsourcingu procesów księgowych i podatkowych wzmocni ofertę usług z obszaru compliance.

W zespole ds. nieruchomości Sylwia Toczyska zajmie się rozszerzeniem oferty produktowej dla firm z branży z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Do jej zadań będzie też należeć planowanie i realizacja długoterminowej perspektywy strategicznej firmy oraz budowanie świadomości marki Deloitte wśród przedsiębiorstw z branży real estate w zakresie kompleksowej obsługi obejmującej m.in. outsourcing księgowy i podatkowy, doradztwo podatkowe i transakcyjne oraz usługi prawne. W szerszej perspektywie Sylwia zajmie się realizacją ambitnych planów rozwoju BPS, a także będzie odpowiedzialna za utrzymanie i dbałość o jakość relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.

Sylwia Toczyska jest licencjonowanym doradcą podatkowym, posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie księgowości, raportowania finansowego według różnych standardów rachunkowości (IFRS, US GAAP) oraz obsłudze podatkowej międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym funduszy typu Private Equity.

Wspierała firmy działające w różnych sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomości. Była zaangażowana w kluczowe transakcje na rynku Real Estate, które w ostatnich latach zostały przeprowadzone w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przez inwestorów z Europy, Azji czy USA.

Kategorie