EN

Dmitry Gavrylenko

JLL Polska

Polska
Dmitry Gavrylenko

Do zespołu firmy doradczej JLL Polska dołączy Dmitry Gavrylenko. Jako head of capital markets Poland będzie odpowiadał za wzmocnienie oferty firmy w obszarze rynków kapitałowych. Dmitry był już związany z JLL – w latach 2016-2019 zarządzał ukraińskim biurem firmy.

Gavrylenko posiada szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania, bankowości inwestycyjnej i inwestycji private equity. Ukończył Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kijowskiego z dyplomami magistra finansów międzynarodowych i międzynarodowego prawa cywilnego.

Karierę rozpoczął w KPMG w Kijowie, gdzie był zaangażowany w szereg procesów komercyjnych i finansowych due diligence. W latach 2006-2009 pracował jako wiceprezes ukraińskiego banku inwestycyjnego Concorde Capital. W 2009 roku wraz ze wspólnikami założył firmę inwestycyjną Phoenix Capital, świadczącą usługi maklerskie i finansowe na lokalnych oraz międzynarodowych rynkach. Następnie kontynuował swoją działalność jako doradca ds. fuzji i przejęć oraz corporate finance, by w 2016 roku dołączyć do ukraińskiego biura JLL na stanowisku head of country office, business development director Ukraine & CIS. W 2019 rozpoczął pracę w DEX Estate jako business development advisor. Równolegle sprawował funkcję head of country office w ukraińskiej siedzibie Von der Heyden Group, firmy inwestycyjno-nieruchomościowej.

Kategorie