EN

Michał Piasek

Colliers

Polska
Michał Piasek

Do firmy Colliers dołączył Michał Piasek, który objął stanowisko associate director w zespole corporate finance & living services. Do jego obowiązków będzie należało wsparcie działu we wszystkich obszarach jego aktywności, rozpoczynając od doradztwa poprzez biznes transakcyjny, wsparcie przy procesach nabycia spółek (M&A), wejścia na giełdę, aż po pozyskiwanie kapitału, w tym na rozwój biznesów operacyjnych.

Michał Piasek to ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym, które zdobywał w branży nieruchomości, energii odnawialnej oraz w obszarze pozyskiwania kapitału dla firm, w tym start-upów. Specjalizuje się w przeprowadzaniu transakcji, modelowaniu finansowym, łączeniu i nabywaniu spółek, doradztwie strategicznym i inwestycyjnym.

Początki kariery związał z brytyjskim rynkiem doradczym – pracował m.in. w PwC UK czy w Grant Thornton UK. Przez kilka lat zajmował stanowiska kierownicze w funduszu inwestycyjnym Henley Investment Management w Londynie i spółce nieruchomościowej Globalworth w Warszawie, gdzie odpowiadał m.in. za realizację wielomilionowych transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Jego dorobek transakcyjny zawiera między innymi nabycie Lumen & Skylight, Warsaw Trade Tower czy Rondo Business Park. Posiada tytuły CFA oraz CA. Poza działalnością biznesową prowadził wykłady i szkolenia z zakresu modelowania finansowego w nieruchomościach dla studentów SGH.

Kategorie