EN

Bolesław Kołodziejczyk

BNP Paribas Real Estate Poland

Polska
Bolesław Kołodziejczyk

Bolesław Kołodziejczyk dołącza do BNP Paribas Real Estate Poland jako ekspert odpowiedzialny za obszar analiz i badań rynkowych oraz konsultingu strategicznego w dziale w dziale Business Intelligence Hub & Consultancy. Obejmuje stanowisko business and data director.

Bolesław Kołodziejczyk jest menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem operacyjnym w tworzeniu strategii biznesowych i planów rozwoju dla uczestników rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate Poland był zatrudniony m.in. w firmach Cresa Polska czy Cushman & Wakefield. PKP. W przeszłości pracował także dla funduszy inwestujących w nieruchomości. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za projekty R&D w Sieci Badawczej Łukasiewicz, w której był dyrektorem zarządzającym jednego
z instytutów.

Bolesław Kołodziejczyk jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, ma również dyplom MBA zdobyty na Uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu. Tytuł doktora uzyskał na Dublin City University. Jest członkiem RICS ze specjalnością doradcy w zakresie zarządzania.

Kategorie