EN

Anna Tana

G City Europe

Polska
Anna Tana

Anna Tana awansowała na stanowisko Leasing & Real Estate Development Director. W nowej roli zajmie się przede wszystkim projektem Wars Sawa Junior, flagowym obiektem w portfolio G City Europe (dawniej Atrium European Real Estate). Anna będzie odpowiedzialna za tworzenie i implementację pełnej strategii rozwoju tego obiektu – leasingowej, komercyjnej i developmentowej. Do jej zadań należeć będzie także rozwój lokalizacji i dywersyfikacja w stronę sektora F&B.

Przez 10 ostatnich lat Anna pełniła różne role w polskim zespole leasingu. Na stanowisku Senior Leasing Manager była odpowiedzialna między innymi za komercjalizację Atrium Felicity czy rozbudowę Atrium Targówek, następnie objęła funkcję Leasing Team Leader, a przez ostatni rok jako Leasing Director odpowiadała za procesy komercjalizacji powierzchni handlowych całego polskiego portfela Atrium. W swoim dorobku zawodowym ma na koncie otwarcia w pełni skomercjalizowanych inwestycji, a także modernizację i przebudowę Atrium Promenada w Warszawie oraz Atrium Copernicus w Toruniu.

Anna Tana jest związana z sektorem nieruchomości od ponad 18 lat. Pracowała jako licencjonowana brokerka w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi oraz jako Senior Leasing Consultant na portfelu centrów handlowych w firmie Apsys.

Kategorie