EN

Maciej Skubiszewski

CPIPG

Polska
Maciej Skubiszewski

Nowym senior leasing managerem w CPI Property Group został Maciej Skubiszewski. Na nowym stanowisku odpowiada za realizację strategii najmu oraz komercjalizację i rekomercjalizację powierzchni w biurowcach z portfolio CPIPG: Central Tower, Concept Tower oraz Chałubińskiego 8.

Maciej Skubiszewski dwunastoletnie doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych zdobywał po stronie agencyjnej. Karierę rozpoczynał w Vertigo Property Group, gdzie pracował jako negocjator. Następnie przez siedem lat związany był z Knight Frank Poland – na stanowiskach senior negotiator, leasing manager oraz head of Landlord Representation. Po przejściu do Polskiego Holdingu Nieruchomości objął pozycję dyrektora Biura Wynajmu i Komercjalizacji. Jest też współzałożycielem platformy Deskpicker, która umożliwia znalezienie elastycznej powierzchni biurowej.

Maciej Skubiszewski jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie uzyskał dyplom magistra inżyniera na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz dyplom magistra na kierunku Zarządzanie w Turystyce.

Kategorie