EN

Łukasz Kałędkiewicz

CBRE

Polska
Łukasz Kałędkiewicz

Łukasz Kałędkiewicz obejmuje w CBRE stanowisko Head of Advisory and Transaction Services w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W nowej roli będzie odpowiedzialny za dalszą integrację linii biznesowych firmy na poziomie regionalnym i zacieśnienie współpracy pomiędzy poszczególnymi krajami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Oprócz tego pozostaje Head of Advisory and Transaction Services oraz członkiem zarządu operacyjnego CBRE w Polsce.

Z firmą związany jest od 2010 roku. Zaczynał od prowadzenia zespołu wynajmu powierzchni biurowych, a obecnie kieruje linią biznesową Advisory & Transaction Services w Polsce. Podlegają mu m.in. działy wynajmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, zarządzania portfelami nieruchomości oraz doradztwa strategicznego. Łukasz jest także odpowiedzialny za cały sektor biurowy w CBRE.

Wcześniej Kałędkiewicz był związany z firmą DTZ, w której odpowiadał za wynajem powierzchni biurowych reprezentując zarówno najemców, jak i wynajmujących. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, jest również absolwentem Uniwersytetu w Cambridge na kierunku związanym ze zrównoważonym rozwojem w branży nieruchomości.

Kategorie