Rudolf Nemec

Cushman & Wakefield

Słowacja
Rudolf Nemec
Czytasz ten materiał, ponieważ objęty jest darmowym limitem. Kup pełny dostęp!

Rudolf Nemec został mianowany partnerem i szefem działu rynków kapitałowych na Słowację w firmie Cushman & Wakefield. Dotychczas przeprowadził ze swoim zespołem transakcje o łącznej wartości 1,6 mld euro. Był odpowiedzialny m.in. za zamknięcie największej pojedynczej transakcji logistycznej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie zawodowe Rudolf zdobywał w firmie JLL, do której dołączył w 2013 jako młodszy analityk.

Jest absolwentem Cass Business School w Londynie oraz Uniwersytetu Humboldta w Berlinie, posiada akredytację RICS i jest ambasadorem wartości związanych z ESG oraz DE&I.

Kategorie

Twoje zamówienie
Twoje dane
Ilość kont dostępowych
Każde konto zapewnia niezależy dostęp na jednym urządzeniu. Dodatkowe konta dostępowe będziesz mógł utworzyć w ustawieniach konta.
Dane fakturowe
Podsumowanie zamówienia
Net price
Kont dostępowych #
Zamówienie netto
Podatek VAT (%)
Zamówienie brutto
Bezpiecze płatności zapewnia

Nie przegap najnowszego wydania