EN

Pavla Křečková 

KPMG Legal

Czechy
Pavla Křečková 

Pavla Křečková, wcześniej partner w kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, dołączyła do zespołu KPMG Legal. Będzie odpowiedzialna za usługi KPMG Legal dla sektora bankowego i finansowego, będzie również nadzorować obsługę prawną klientów z sektora nieruchomości.

Pavla pracuje w sektorze usług prawnych od ponad 20 lat. Wielokrotnie plasowała się wśród 100 najważniejszych kobiet w czeskim i słowackim sektorze usług prawnych. W rankingu Legal 500 została wyróżniona jako wybitna prawniczka świadcząca usługi dla sektora bankowości i finansów. W KPMG Legal będzie pełniła funkcję Dyrektora Działu Bankowości, Finansów i Nieruchomości.

Pavla specjalizuje się w finansowaniu dłużnym, ale ma bogate doświadczenie we wszystkich innych rodzajach finansowania (przede wszystkim w finansowaniu nieruchomości, przejęć i projektów). Ponadto specjalizuje się w transakcjach transgranicznych, głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i na Słowacji.

Křečková ma również bogate doświadczenie w świadczeniu usług doradczych w zakresie sprzedaży portfela kredytowego oraz restrukturyzacji kredytów i przedsiębiorstw, a także doradzała instytucjom finansowym przy transakcjach przejęć.

Kategorie