EN

Anna Wysocka

Nhood Services Poland

Poland
Anna Wysocka

Anna Wysocka została dyrektorem działu New Business Development. Jej głównym zadaniem będzie budowanie relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi partnerami w celu poszerzenia portfolio klientów, w tym firm z branży nieruchomości komercyjnych, korzystających z usług Nhood Services Poland na zasadach agencyjnych.

Anna Wysocka jest menedżerem z 23-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Przez lata współpracowała z kluczowymi graczami na rynku i była zaangażowana w projekty obejmujące wszystkie rodzaje aktywów handlowych – od centrów handlowych, przez parki handlowe, centra typu convenient, inwestycje mixed-use, przestrzenie handlowe w inwestycjach mieszkaniowych po centra outletowe.

Wysocka specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komercjalizacji i rekomercjalizacji, a także pozyskiwaniu nowych zleceń, zarówno z zakresu obsługi komercjalizacji powierzchni handlowych, jak i multidyscyplinarnych mandatów (zarządzanie nieruchomościami, P&DS, powierzchnie biurowe). Współpracowała m.in. z Adventum, Blue City, Cromwell, Strabag, Leroy Merlin, Lincoln Properties AEW, Multi, GTC, Deka Immobilien. Wcześniej pracowała w międzynarodowych agencjach CBRE i JLL, gdzie kierowała zespołami ds. wynajmu powierzchni handlowych.

Kategorie