EN

Michał Berski

CBRE

Polska
Michał Berski

Michał Berski objął stanowisko szefa sektora magazynowego w CBRE. W nowej roli zajmuje się zarządzaniem strategią oraz rozwojem wszystkich linii biznesowych w ramach sektora magazynowo-przemysłowego. Czuwa też nad łączeniem usług oferowanych klientom i budowaniu z nimi długoterminowej relacji.

Michał Berski z CBRE związany jest od ponad 10 lat. Dotychczas w dziale rynków kapitałowych zajmował się doradzaniem klientom w procesach transakcyjnych, a w kwietniu tego roku objął stanowisko dyrektora w zespole inwestycyjnym. Odpowiadał za doradztwo inwestycyjne oraz pośrednictwo przy sprzedaży i przejęciach biur, obiektów handlowych, magazynowych oraz przemysłowych. Zajmował się także kompleksowym wsparciem klientów i rozwojem biznesu, w tym tworzeniem możliwości sprzedaży krzyżowej w innych działach.

Michał Berski jest członkiem RICS, uczestnikiem i finalistą programu AmCham 30 under 30. Wykształcenie zdobywał m.in. na Uniwersytecie Łódzkim i Universite de Liege, gdzie ukończył kierunki ekonomiczne. Jest także absolwentem Kingston University, na którym uzyskał dyplom z obszaru nieruchomości.

Kategorie