EN

Jakub Mizera

Panattoni

Polska
Jakub Mizera

Jakub Mizera awansował na stanowisko land acqusition directora. Zarządza zespołem odpowiedzialnym za nabywanie gruntów pod inwestycje magazynowe, logistyczne, e-commerce i produkcyjne w regionie warszawskim.

Jakub Mizera pierwsze kroki w branży nieruchomości stawał jeszcze na studiach, prawie 15 lat temu. W samym Panattoni spędził najpierw 2,5 roku na stanowisku development coordinatora, gdzie uczestniczył w realizacji mazowieckich projektów przemysłowych o łącznej powierzchni ponad 500 tys. mkw. Następnie po krótkiej przerwie wrócił w szeregi firmy, gdzie od połowy 2017 roku pracuje w dziale zajmującym się zakupem ziemi pod inwestycje przemysłowe.

Studiował na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie ukończył studia licencjackie na kierunku Gospodarka Przestrzenna, a na Uniwersytecie Warszawskim uzyskał tytuł magistra na kierunku Gospodarka Przestrzenna, ze specjalizacją „urbanistyka i regionalistyka”. Podyplomowo studiował także na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Politechnice Warszawskiej.

Kategorie