EN

Joanna Plaisant

Arcadis

Polska
Joanna Plaisant

Joanna Plaisant awansowała na stanowisko strategic partnership & sustainability director w Arcadis i dołączyła do zespołu zarządzającego Arcadis Polska. Joanna jest odpowiedzialna za rozwój usług związanych ze zrównoważonym rozwojem i wraz ze swoim zespołem wspiera klientów w osiąganiu ich celów w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz pomaga organizacjom poruszać się w zawiłościach zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnych praktyk biznesowych. W obecnej roli jest odpowiedzialna za przygotowanie, zarządzanie i dostarczanie rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju dla głównych klientów międzynarodowych i krajowych.

Dzięki 18-letniemu doświadczeniu na rynkach międzynarodowych, Joanna wnosi silną świadomość w zakresie dopasowania się do rynku i innowacji. Jej doświadczenie obejmuje skuteczne zaangażowanie klientów i interesariuszy, budowanie zaufania i lojalności. Posiada doświadczenie w zakresie prawa europejskiego, specjalizując się w przepisach ESG.

Posiada tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie oraz certyfikaty w zakresie zrównoważonego rozwoju biznesu i zrównoważonych finansów na Uniwersytecie Cambridge, a także certyfikat GRI Certified Professional i mediatora z międzynarodową akredytacją RICS.

Kategorie