EN

Anna Dobrzyńska

HB Reavis

Polska
Anna Dobrzyńska

Anna Dobrzyńska została powołana na stanowisko członka zarządu spółki HB Reavis Construction PL, gdzie kieruje zespołem odpowiedzialnym m.in. za dostosowanie powierzchni biurowych i handlowo-usługowych pod potrzeby najemców budynków HB Reavis w Warszawie. Nadzoruje współpracę z klientami w zakresie projektowania i aranżacji przestrzeni, od etapu negocjacji i wycen, po przekazanie powierzchni.

Anna Dobrzyńska jest związana z polskim oddziałem HB Reavis od 2012 roku. Początkowo pracowała w dziale procurement, a od 2018 roku kierowała działem fit-out. Uczestniczyła w realizacji i pracach aranżacyjnych w kluczowych projektach zrealizowanych pod szyldem HB Reavis w Warszawie – od Konstrutorska Business Centre, Gdański Business Centre, przez Postępu 14 i West Station, po kampus biurowy Forest i zespół trzech wieżowców Varso Place. Przed dołączeniem do HB Reavis, pracowała w firmach generalnego wykonawstwa, w tym w Mostostalu Warszawa oraz spółce Mota Engil.

Anna Dobrzyńska jest absolwentką Politechniki Warszawskiej. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie zarządzania w budownictwie oraz studia doktoranckie z ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Należy do Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Kategorie