EN

Antonio Pomes

Revetas Group

Polska
Antonio Pomes

Antonio Pomes dołączył do zespołu Revetas jako director-country head Poland w dziale Portfolio Management. W nowej roli będzie odpowiedzialny za nadzorowanie polskiego portfela aktywów, w tym biurowców Trinity One w Warszawie, Bonarka for Business i Buma Square w Krakowie. Będzie współpracował z kadrą zarządzającą, działem zarządzania inwestycjami oraz zespołami odpowiedzialnymi za property management, aby zagwarantować realizację biznesowych celów związanych z inwestycjami firmy w Polsce.

Antonio Pomes ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte na rynkach nieruchomości i finansowym. Zajmował stanowiska kierownicze w międzynarodowych firmach zajmujących się zarządzaniem aktywami, inwestycjami i realizacją inwestycji deweloperskich oraz nadzorował aktywa komercyjne. Zarządzał i realizował transakcje dla inwestorów instytucjonalnych w Niemczech, Hiszpanii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Polsce i we Włoszech. Odpowiadał za zarządzanie portfolio nieruchomości komercyjnych o wartości przekraczającej 4 mld euro. Pracował m.in. w Golden Star Estate i GTC.

Jest absolwentem uniwersytetu Bocconiego w Mediolanie, na którym ukończył kierunek Business Administration ze specjalizacją Corporate Finance.

Kategorie