EN

Michał Orłowski

Karimpol

Polska
Michał Orłowski

Karimpol Polska ogłosił powołanie Michała Orłowskiego na stanowisko directora – head of Leasing and Asset Management. Nowy dyrektor realizację obowiązków rozpoczął od kwietnia tego roku, zastępując na stanowisku Jarosława Prawickiego, który pełnił tę rolę w przez ponad sześć lat.

Michał Orłowski ma ponad 18-letnie doświadczenie na polskim rynku nieruchomości. Obszar jego dotychczasowej działalności obejmował m.in. zarządzanie wynajmem ponad 50 budynków biurowych oraz finalizację umów wynajmu na ponad 200 tys. mkw. Uczestniczył w komercjalizacji takich warszawskich biurowców jak Sezam, Atrium Tower czy Mokotowska Square. Przed dołączeniem do grupy Karimpol, pełnił funkcję dyrektora ds. Wynajmu w Revetas, nadzorując projekty biurowe w Krakowie i Katowicach. Wcześniej pracował również w BBI Development, DTZ, Cushman & Wakefield oraz w banku BNP Paribas.

Michał Orłowski uzyskał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Warszawskiem. Zdobył też dyplom z prawa amerykańskiego na Levin College of Law na Florydzie oraz z prawa brytyjskiego i europejskiego na Uniwersytecie Cambridge. Jest posiadaczem tytułu Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM).

Kategorie