EN

Zuzanna Paciorkiewicz

Cushman & Wakefield

Europa Środkowo-Wschodnia
Zuzanna Paciorkiewicz

Dr Zuzanna Paciorkiewicz objęła stanowisko szefowej zespołu zarządzania nieruchomościami Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej współkierowała biznesem zarządczym firmy wspólnie z Ondřejem Fukalem.

Jako head of Asset Services CEE Zuzanna Paciorkiewicz zarządza zespołem 367 ekspertów w Polsce, Czechach, na Węgrzech, na Słowacji, a także biurze partnerskim w Rumunii. Odpowiada za przygotowanie strategii, rozwój biznesu zarządzania nieruchomościami w regionie, przygotowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań i lean management oraz poszerzanie wachlarza usług, m.in. w obszarze w obszarze doradztwa i implementacji rozwiązań ESG oraz automatyzacji procesów operacyjno-finansowych.

Zuzanna Paciorkiewicz to ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz kilkunastoletnim doświadczeniem jako wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest członkinią zarządu Cushman & Wakefield w Polsce, należy do Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców RICS oraz jest certyfikowanym Mediatorem Międzynarodowym RICS. Posiada także tytuł doktora ekonomii.

Kategorie