EN

Angela Cain

ULI

Świat
Angela Cain

Urban Land Institute ogłosił powołanie Angeli Cain na stanowisko globalnego dyrektora generalnego. Cain obejmie stanowisko 3 września 2024 roku.
Angela Cain ma ponad 25-letnie doświadczenie w działalności non-profit i przywództwie w sektorze nieruchomości korporacyjnych. Ostatnio pełniła funkcję dyrektora generalnego CoreNet Global, profesjonalnego stowarzyszenia dla kadry kierowniczej ds. nieruchomości korporacyjnych. Przed dołączeniem do CoreNet Global, Cain pracowała na stanowisku dyrektora generalnego stanowego oddziału National Association of Realtors oraz wiceprezesa w Nacore International.
Decyzja Rady Dyrektorów ULI o powołaniu Cain na stanowisko globalnego CEO zapadła po kompleksowym procesie poszukiwań prowadzonym przez komitet złożony z członków ULI. Korn Ferry, globalna firma doradcza, wspierała poszukiwania. Komisja skrupulatnie przeanalizowała obszerną i zróżnicowaną listę kandydatów, upewniając się, że Cain była idealną osobą do poprowadzenia ULI w przyszłość. Cain będzie ściśle współpracować z globalnym zarządem i współzarządzającymi dyrektorami ULI, Leo Gonzalezem i Mary Beth Corrigan.

Kategorie