Łukasz Meisner

Peakside Capital Advisors

Polska
Łukasz Meisner
Czytasz ten materiał, ponieważ objęty jest darmowym limitem. Kup pełny dostęp!

Łukasz Meisner dołączył do zespołu Peakside Capital Advisors, w którym objął stanowisko head of Project Management. W nowej roli będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi, w tym nadzór nad realizacją kluczowych inwestycji w ramach platform logistycznych City Point, Urban Parks i Peakside Industrial. Pokieruje zespołem projektowym odpowiedzialnym za cały cykl inwestycyjny. Do jego zadań należeć będzie m.in. koordynacja działań wykonawczych, nadzór nad generalnymi wykonawcami, kontrola budżetów i harmonogramów, a także wdrażanie rozwiązań wspierających realizację strategii ESG oraz podnoszących efektywność operacyjną projektów.

Przed dołączeniem do Peakside Łukasz związany był ze spółką 7R, gdzie odpowiadał m.in. za koordynowanie przygotowania inwestycji, nadzór nad realizacją umów z generalnymi wykonawcami, kontakty z lokalnymi urzędami oraz kontrolę zgodności prac z dokumentacją projektową i umowami najmu. Pracował też w firmach Panattoni Development Europe, Trebbi Polska, Waimea Holding, Strabag oraz Polimex Energetyka. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej.

Kategorie

Twoje zamówienie
Twoje dane
Ilość kont dostępowych
Każde konto zapewnia niezależy dostęp na jednym urządzeniu. Dodatkowe konta dostępowe będziesz mógł utworzyć w ustawieniach konta.
Dane fakturowe
Podsumowanie zamówienia
Net price
Kont dostępowych #
Zamówienie netto
Podatek VAT (%)
Zamówienie brutto
Bezpiecze płatności zapewnia

Nie przegap najnowszego wydania