Agnieszka Bobela-Musiał

Cushman & Wakefield

Polska
Agnieszka Bobela-Musiał
Czytasz ten materiał, ponieważ objęty jest darmowym limitem. Kup pełny dostęp!

Agnieszka Bobela-Musiał objęła stanowisko head of Asset Services Retail w Cushman & Wakefield. Z firmą związana jest od ponad 15 lat. Jako Regional Center Director odpowiadała za kompleksowe zarządzanie obiektami handlowymi, w tym przygotowanie i nadzór nad budżetami operacyjnymi i inwestycyjnymi oraz budowanie relacji z kluczowymi klientami. Jej podejście zarządcze opiera się na wykorzystaniu danych do usprawniania procesów oraz dostarczaniu analiz wspierających strategiczne cele biznesowe właścicieli nieruchomości. Jako menedżerka kładzie szczególny nacisk na budowanie efektywnych zespołów oraz ścisłą współpracę z innymi działami firmy.

Agnieszka ukończyła prawo i aplikację radcowską, jest licencjonowaną zarządczynią nieruchomości i absolwentką studiów MBA.

Kategorie

Twoje zamówienie
Twoje dane
Ilość kont dostępowych
Każde konto zapewnia niezależy dostęp na jednym urządzeniu. Dodatkowe konta dostępowe będziesz mógł utworzyć w ustawieniach konta.
Dane fakturowe
Podsumowanie zamówienia
Net price
Kont dostępowych #
Zamówienie netto
Podatek VAT (%)
Zamówienie brutto
Bezpiecze płatności zapewnia

Nie przegap najnowszego wydania