EN

Zielone budownictwo

RSS

Więcej pieniędzy na dotacje systemów solarnych

schedule 16 listopada 2012
Eurobuild CEE

POLSKA Zarząd Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, ze względu na bardzo duże zainteresowanie dotacjami na systemy solarne, podjął decyzję o zwiększeniu środków o kolejne 150 mln zł.

Core and Shell dla Platinium V

schedule 29 października 2012
Eurobuild CEE

POLSKA Budynek Platinium V, wchodzący w skład warszawskiego kompleksu biurowego Platinium Business Park, zdobył certyfikat LEED Gold w kategorii Core and shell.

Warszawa ma stację recyklingu

schedule 11 października 2012
Eurobuild CEE

POLSKA W Warszawie otwarto Stena Ekostację ­– stację recyklingu i przetwarzania surowców wtórnych.

Platynowy Green Towers

schedule 21 września 2012
Eurobuild CEE

POLSKA Jeden z budynków kompleksu Green Towers budowanego przez Skanska Property Poland otrzymał certyfikację w systemie LEED na poziomie platynowym.

Zielona jedenastka Metro Properties

schedule 13 września 2012
Eurobuild CEE

POLSKA Po blisko czteromiesięcznym audycie 11. centrów handlowych zarządzanych przez firmę Metro Properties uzyskało certyfikację BREEAM In-Use.

Galeria Miejska zdobyła BREEAM

schedule 14 sierpnia 2012

POLSKA Galeria Miejska, część handlowa warszawskiego kompleksu Plac Unii, otrzymała certyfikat BREEAM z oceną very good.

Poznańskie M1 na zielono

schedule 14 sierpnia 2012

POLSKA Centrum handlowe M1 w Poznaniu, zarządzane przez Metro Properties, otrzymało certyfikat BREEAM In-Use i uzyskało ocenę excellent w zakresie zarządzania budynkiem oraz very good w zakresie charakterystyki budynku.

Pierwszy magazyn z BREEAM

schedule 13 lipca 2012

WĘGRY Prologis Park Budapest-Sziget DC1 z powodzeniem przeszedł audyt BREEAM In-Use i uzyskał certyfikat z oceną „bardzo dobrą”.

Wydanie 4 (287) kwiecień 2024

Kategorie