Marcel Sedlák

HB Reavis

Niemcy
Marcel Sedlák
Czytasz ten materiał, ponieważ objęty jest darmowym limitem. Kup pełny dostęp!

Marcel Sedlák został mianowany prezesem nowo powstałego oddziału firmy w Niemczech. Marcel będzie odpowiedzialny za poszukiwanie możliwości rozwoju HB Reavis w Niemczech. Celem firmy jest osiągnięcie pozycji lidera rynku biurowego w tym kraju. Tym samym opuszcza radę dyrektorów grupy, pozostając jednak odpowiedzialnym za kierowanie działalnością HB Reavis w Turcji.

Marcel rozpoczął pracę w HB Reavis w 2001 roku jako specjalista ds. prawnych. W 2006 objął stanowisko chief investment officer, kierując rozwojem firmy w Europie Środkowo-Wschodniej i Wielkiej Brytanii. W 2010 roku został powołany do rady dyrektorów, obejmując nadzór nad działaniami firmy w Polsce, Turcji, na Słowacji i nowych rynkach. Przedtem pracował w czołowej kancelarii prawnej na Słowacji G. Lehnert & Co., a także w słowackiej spółce private equity AZC. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Komeńskiego w Bratysławie oraz program Executive MBA Uniwersytetu Wiedeńskiego/Carlson School of Management/University of Minnesota.


Kategorie

Twoje zamówienie
Twoje dane
Ilość kont dostępowych
Każde konto zapewnia niezależy dostęp na jednym urządzeniu. Dodatkowe konta dostępowe będziesz mógł utworzyć w ustawieniach konta.
Dane fakturowe
Podsumowanie zamówienia
Net price
Kont dostępowych #
Zamówienie netto
Podatek VAT (%)
Zamówienie brutto
Bezpiecze płatności zapewnia

Nie przegap najnowszego wydania