EN

Beata Hryniewska

CBRE

Polska
Beata Hryniewska

Beata Hryniewska objęła stanowisko starszego dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych firmy doradczej CBRE. Beata będzie odpowiadać za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych oraz koordynację pracy całego zespołu do spraw wynajmu powierzchni magazynowych działającego w ramach struktury Advisory & Transaction Services.

Będzie kierować projektami doradczymi i reprezentacji najemców na terenie całego kraju oraz udzielać wsparcia transakcyjnego na poziomie krajowym. W swojej pracy będzie się koncentrować na zwiększaniu wartości aktywów oraz konkurencyjności bezpieczeństwa klientów na każdym etapie projektów magazynowych i przemysłowych prowadzonych w Polsce. Beata specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych projektów typu build to suit, doradza klientom zarówno w transakcjach najmu, jak i przy nabywaniu nieruchomości przemysłowych lub projektach typu greenfield.

Beata Hryniewska wraca do działu Wynajmu Powierzchni Przemysłowo-Logistycznych CBRE, gdzie pracowała już w latach 2012-2015. Z branżą nieruchomości komercyjnych jest związana od kilkunastu lat, posiada doświadczenie we współpracy z najemcami z różnych branż. Wcześniej pracowała jako business development director w Hillwood Polska, a także przez ponad sześć lat pełniła funkcję dyrektora działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w firmie Jones Lang LaSalle. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Kategorie