Joanna Puchałka

Grupa Arche

Polska
Joanna Puchałka
Czytasz ten materiał, ponieważ objęty jest darmowym limitem. Kup pełny dostęp!

Stanowisko kierownika sprzedaży MICE w Grupie Arche objęła Joanna Puchałka. Będzie ona odpowiedzialna za kontakt z kluczowymi klientami z sektora MICE, budowanie długotrwałych relacji z partnerami oraz promowanie hoteli Grupy Arche w sektorze branży spotkań. Jest to pierwszy centralny dział sprzedaży Grupy Arche, która obecnie liczy siedem hoteli.

Joanna Puchałka po ukończeniu studiów na kierunku gospodarka turystyczna pracowała w pionie produktu w Biurze Podróży Triada. Bezpośrednio z hotelarstwem zaczęła przygodę w Holiday Inn Warszawa Józefów, następnie pracowała w luksusowym pięciogwiazdkowym Mamaison Le Regina Warsaw, a ostatnio otwierała jako kierownik sprzedaży i marketingu hotel Zamek Janów Podlaski.

Kategorie

Twoje zamówienie
Twoje dane
Ilość kont dostępowych
Każde konto zapewnia niezależy dostęp na jednym urządzeniu. Dodatkowe konta dostępowe będziesz mógł utworzyć w ustawieniach konta.
Dane fakturowe
Podsumowanie zamówienia
Net price
Kont dostępowych #
Zamówienie netto
Podatek VAT (%)
Zamówienie brutto
Bezpiecze płatności zapewnia

Nie przegap najnowszego wydania