EN

Stephan Fickl

Neinver

Europa
Stephan Fickl

Stephan Fickl objął stanowisko dyrektora ds. najmu w grupie Neinver i kierował będzie tym obszarem działalności firmy na szczeblu międzynarodowym, podlegając bezpośrednio dyrektorowi zarządzającemu. Stephan Fickl posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży obiektów handlowych, które zdobył, pracując dla domów handlowych, tradycyjnych centrów handlowych i outletów na trzech kontynentach. Do zadań nowego dyrektora należeć będzie realizacja strategii najmu grupy w sześciu krajach Europy, dla 23 obiektów handlowych, zarządzanych przez hiszpańską spółkę.

Do pracy w Neinverze nowy dyrektor przechodzi ze spółki McArthurGlen, w której przez siedem lat pełnił funkcję dyrektora regionalnego ds. najmu powierzchni w Europie Północnej. Do jego obowiązków należały działania związane z najmem w siedmiu centrach outletowych. Wcześniej pracował przez dziewięć lat w spółce ECE jako dyrektor ds. najmu na Bliskim Wschodzie, a także dyrektor ds. najmu w Bułgarii i Chorwacji. Stephan Fickl rozpoczął karierę w handlu w 1999 roku, pracując dla sieci Woolworths w Republice Południowej Afryki, a następnie kontynuował pracę w branży nieruchomości komercyjnych w spółce Kleppierre/Ségécé we Francji.

Agnieszka Baczyńska, dyrektor ds. najmu międzynarodowego, nadal odpowiadać będzie za działania firmy na polskim rynku oraz zagraniczne projekty, prowadzone przez Neinver Polska.

Kategorie