EN

Piotr Dobrzyński

BPI Real Estate Poland

Polska
Piotr Dobrzyński

Szeregi BPI Real Estate Poland zasilił Piotr Dobrzyński. Obejmie stanowisko dyrektora technicznego i będzie odpowiedzilny za pion techniczny belgijskiego dewelopera, realizującego inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście.

Piotr Dobrzyński ma 19-letnie doświadczenie w kierowaniu różnorodnymi projektami i lokalnymi jednostkami biznesowymi w branży budownictwa kubaturowego z ramienia generalnego wykonawcy. Teraz przełoży je na wsparcie rozwoju oraz implementacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z realizacją kolejnych inwestycji w największych miastach w Polsce. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera.

Przed dołączeniem do BPI Real Estate Poland Piotr Dobrzyński przez ostatnie 6 lat związany był ze Skanska w Polsce. Na stanowiskach starszego menadżera projektu, dyrektora wykonawczego oraz dyrektora Obszaru Warszawa-Mieszkaniowy/Łódź odpowiadał za wdrożenie strategii oraz pozyskiwanie i realizację nowych projektów. Wcześniej przez 13 lat pracował dla Strabaga w Polsce. Pracę w Strabagu rozpoczął jako inżynier, następnie kierownik budowy i menadżer projektu, a zakończył jako dyrektor Regionu Warszawa odpowiedzialny za obsługę biznesu na Mazowszu oraz nadzór procesów przetargowych i gwarancyjnych.

Ukończył Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Kategorie