EN

Piotr Rusinek

Arcadis Polska

Polska
Piotr Rusinek
Piotr Rusinek został nowym dyrektorem operacyjnym pionu budynków w Arcadis Polska. Jednocześnie będzie nadal pełnił funkcję kierownika zespołu instytucji finansowych.
Piotr jest związany z Arcadis od 1999 roku. W latach 1999-2010 pełnił funkcję dyrektora ds. projektów i był odpowiedzialny za inwestycje międzynarodowe w Wielkiej Brytanii, Polsce i Europie Wschodniej, w tym przede wszystkim duże obiekty handlowe, parki logistyczne, budynki w sektorze opieki zdrowotnej, hotelarstwie, gastronomii oraz rozwój energetyki wiatrowej. W 2010 roku Piotr objął funkcję kierownika zespołu instytucji finansowych w firmie konsultingowej EC Harris. Jednak już w 2011 roku, w wyniku fuzji EC Harris z Arcadis, Piotr przeszedł z powrotem do Arcadis Polska, gdzie od tego czasu jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem instytucji finansowych.
Piotr jest licencjonowanym quantity surveyorem (Chartered Quantity Surveyor) oraz wieloletnim członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors. Od 2014 roku jest członkiem zarządu RICS Polska.
Piotr rozwinął usługi w zakresie raportów i ekspertyz technicznych (TDD), zyskując sobie tym samym reputację jednego z głównych ekspertów w tej dziedzinie na rynku polskim i w Europie Wschodniej.


Kategorie