EN

Eurojobs CEE

Polska

Marek Stasieńko

Skanska Property Poland

schedule 13 grudnia 2013

Marek Stasieńko awansował na stanowisko regionalnego menedżera ds. wynajmu w Skanska Property Poland. Będzie on kierował zespołem w regionie południowej Polski, gdzie deweloper realizuje obecnie trzy projekty biurowe w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu o łącznej planowanej powierzchni najmu 116 tys. mkw. Marek ma 7 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. W Skanska Property Poland pracuje od 2011 roku. Do zadań jego zespołu należy pozyskiwanie najemców oraz współpraca z agencjami ni ...

Polska

Maciej Szamałek

PointPark Properties

schedule 12 grudnia 2013

Maciej Szamałek został szefem działu budowlanego w PointPark Properties (P3). Będzie on odpowiedzialny za realizację projektów budowlanych, przyjaznych środowisku. Maciej, zanim dołączył do zespołu P3, przez ponad dwadzieścia lat zdobywał doświadczenie w sektorze budownictwa przemysłowego i komercyjnego, gdzie nadzorował projekty dla liderów rynku w Polsce, w tym Tesco i VIRID Construction. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej na Politechnice Łódzkiej oraz studiów podyplomowych w zakresi ...

Czechy

Iva Eretová

Skanska Property Czech Republic

schedule 11 grudnia 2013

Iva Eretová dołączyła do firmy jako negocjator ds. wynajmu i będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni komercyjnych i budowanie relacji biznesowych. Poprzednio pracowała na stanowisku starszego agenta ds. nieruchomości biurowych w firmie DTZ. Iva jest obecnie w trakcie kursu o profilu nieruchomościowym na College of Estate Management w Reading w Anglii.

Czechy

Lenka Kůsová

Skanska Property Czech Republic

schedule 11 grudnia 2013

Lenka Kůsová dołączyła do zespołu zajmującego się wynajmem i marketingiem jako specjalista ds. komunikacji i marketingu. Będzie ona odpowiadała za komunikację zewnętrzną i strategię marketingową wszystkich projektów firmy. Ponadto wesprze działalność związaną z wynajmem. Przed podjęciem pracy w firmie Skanska Lenka pracowała jako kierownik ds. marketing dla firmy dewelopersko-inwestycyjnej Fim Group.

Czechy

Tomáš Fabian

Skanska Property Czech Republic

schedule 11 grudnia 2013

Tomáš Fabian objął w firmie stanowisko prawnika, a w swojej pracy będzie skupiał się na transakcjach. Poprzednio pracował w zespole zajmującym się nieruchomościami, bankowością i finansami w firmie Dentons Europe. Ukończył Uniwersytet Karola w Pradze i posiada doktorat w zakresie prawa. Jest w trakcie studiów doktoranckich w zakresie prawa komercyjnego.

Polska

Andrew Frizell

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Andrew Frizell ponownie dołączył do DTZ jako dyrektor działu doradztwa inwestycyjno-budowlanego. Andrew posiada 11-letnie doświadczenie w branży budowlanej i w zarządzaniu projektami, które zdobywał współpracując z różnorodnymi klientami na terenie Europy i w Wielkiej Brytanii. Przed dołączeniem do DTZ pracował w British Airways, WYG, Jones Lang LaSalle oraz Procter & Gamble.

Polska

Robert Walisiak

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Robert Walisiak dołączył do DTZ jako kontroler finansowy. Posiada 15-letnie doświadczenia w finansach i jest związany z rynkiem nieruchomości od 10 lat. Przed dołączeniem do DTZ pracował w firmach takich jak: TK Development/Euromall Holding Group i Oilfield Services.

Polska

Marcin Żuchniewicz

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Marcin Żuchniewicz dołączył do DTZ jako zastępca dyrektora w dziale doradztwa i analiz rynkowych. Marcin posiada ponad 5-letnie doświadczenia z zakresu doradztwa gospodarczego, due dilligence firm z sektora nieruchomości oraz doradztwa w procesach sprzedaży portfeli wierzytelności zabezpieczonych nieruchomościami. Przed dołączeniem do DTZ pracował w PwC i KPMG, gdzie m.in. był odpowiedzialny za obsługę przedsiębiorstw takich jak: Poczta Polska, BZ WBK, Banco Santander.

Polska

Magdalena Ruta

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Magdalena Ruta dołączyła do zespołu zarządzania portfelami klientów korporacyjnych (CREM) jako konsultant. Od ponad 8 lat związana jest z branżą nieruchomości i specjalizuje się w rozwoju nowych projektów, ich ekspansji, przygotowywaniu fit-out’ów oraz doradztwie inwestycyjnym. Pracowała dla takich firm jak: Castorama Polska, Centrum Development & Investments, Metro Properties oraz Gradiner&Theobald.

Polska

Karolina Lewandowska

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Karolina Lewandowska dołączyła do zespołu doradztwa inwestycyjno-budowlanego jako specjalista do spraw planowania powierzchni. Posiada doświadczenie w projektowaniu powierzchni biurowych, w tym wprowadziła zielone elementy do biur. Ostatnim dużym sukcesem zespołu jest otwarcie pierwszego oddziału typu SMART w Polsce.

Polska

Małgorzata Janicka

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Małgorzata Janicka dołączyła do zespołu zarządzania nieruchomościami jako zarządca nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, które zdobywała pracując w Hochtief Facility Management Polska, Dippartner, Colliers International Poland i Real Estate Development Company.

Polska

Bożena Kowalska

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Bożena Kowalska dołączyła do DTZ jako konsultant w dziale doradztwa i analiz rynkowych. Od ponad 5 lat związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do DTZ pracowała w firmie deweloperskiej Platan Group w obszarze finansowania inwestycji (w tym refinansowania obiektów) oraz przygotowywania projektów do realizacji. Projekty dotyczyły nieruchomości biurowych, handlowych, biurowo-magazynowych, hotelowych, restauracyjnych.

Polska

Kamil Kugaudo

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Kamil Kugaudo dołączył do zespołu najmu powierzchni przemysłowych i logistycznych jako młodszy konsultant. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobył obsługując dużych klientów krajowych i zagranicznych, współpracując z deweloperami, generalnymi wykonawcami, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, władzami lokalnymi oraz specjalnymi strefami ekonomicznymi. Przed dołączenie do DTZ Kamil pracował w agencji Cushman & Wakefield oraz PAIiIZ.

Polska

Kamil Jóźwik

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Kamil Jóźwik dołączył do działu powierzchni biurowych jako konsultant. Posiada doświadczenie w branży nieruchomości i obecnie specjalizuje się w powierzchniach biurowych. Swoje doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach, gdzie m.in. był odpowiedzialny za negocjację umów i oraz za rozwój sieci na obszarze mazowieckim i lubelskim.

Polska

Jan Wałach

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Jan Wałach dołączył do zespołu rynków kapitałowych jako konsultant i jest odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynku nieruchomości, memorandów inwestycyjnych, prowadzenie postępowania due diligence, jak i wsparcia procesu kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Jan zdobywał doświadczenie w firmie Entarius oraz CBRE.

Polska

Eliza Rusinek

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Eliza Rusinek dołączyła do zespołu zarządzania nieruchomościami jako młodszy zarządca. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie zdobyte u dewelopera Platan Group m.in. zarządzając obiektem Centrum Milenium oraz innymi obiektami zlokalizowanymi na warszawskiej Pradze.

Polska

Maciej Ilczyszyn

Jones Lang LaSalle

schedule 04 grudnia 2013

Maciej Ilczyszyn dołączył do Jones Land LaSalle jako BTS manager. Odpowiada on za kompleksową koordynację oraz realizację projektów typu BTS (build-to-suit) – obiektów realizowanych zgodnie ze specjalnymi wymaganiami inwestora. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle Maciej pracował jako project manager w firmie PM Group Polska, gdzie uczestniczył w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych oraz w projektach rozbudowy portów lotniczych, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Doświadcz ...

Polska

Michał Chmielowiec

Jones Lang LaSalle

schedule 04 grudnia 2013

Michał Chmielowiec zajął stanowisko konsultanta ds. gruntów przemysłowych. Odpowiadać będzie za pozyskiwanie oraz sprzedaż terenów przemysłowych. Doświadczenie zawodowe dobywał współpracując m.in. przy projektach dla Jeronimo Martins Polska, Dino Polska, Kaufland Polska, Tesco Polska, Intermarche, McDonald’s, Statoil Poland czy Czerwona Torebka. Michał jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz ...

Polska

Radosław Popko

Von der Heyden Group

schedule 03 grudnia 2013

Do zespołu Von Der Heyden Group 1 grudnia dołączył Radosław Popko. Będzie on współodpowiedzialny za świadczone usługi deweloperskie przez należącą do grupy spółkę Von der Heyden Development. Będzie on również bezpośrednio odpowiedzialny za zapewnienie finansowania nieruchomości. Radosław ma ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości. Ścieżka jego kariery wiodła przez firmy Deutsche Bank, Dresdner Bank, DZ Bank. Ostatnie sześć lat kierował działalnością Berlin Hyp w Polsce.

Polska

Ewa Dragunajtys

Nuvalu

schedule 03 grudnia 2013

Ewa Dragunajtys została młodszym brokerem nieruchomości. Skończyła zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przed dołączeniem do zespołu Nuvalu pracowała jako specjalista ds. sprzedaży w firmie Atal. Ewa Dragunajtys lubi jeżdzić na nartach, pływać i grać w squasha.

Kategorie