EN

Eurojobs CEE

Polska

Karolina Lewandowska

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Karolina Lewandowska dołączyła do zespołu doradztwa inwestycyjno-budowlanego jako specjalista do spraw planowania powierzchni. Posiada doświadczenie w projektowaniu powierzchni biurowych, w tym wprowadziła zielone elementy do biur. Ostatnim dużym sukcesem zespołu jest otwarcie pierwszego oddziału typu SMART w Polsce.

Polska

Małgorzata Janicka

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Małgorzata Janicka dołączyła do zespołu zarządzania nieruchomościami jako zarządca nieruchomości. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, które zdobywała pracując w Hochtief Facility Management Polska, Dippartner, Colliers International Poland i Real Estate Development Company.

Polska

Bożena Kowalska

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Bożena Kowalska dołączyła do DTZ jako konsultant w dziale doradztwa i analiz rynkowych. Od ponad 5 lat związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do DTZ pracowała w firmie deweloperskiej Platan Group w obszarze finansowania inwestycji (w tym refinansowania obiektów) oraz przygotowywania projektów do realizacji. Projekty dotyczyły nieruchomości biurowych, handlowych, biurowo-magazynowych, hotelowych, restauracyjnych.

Polska

Kamil Kugaudo

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Kamil Kugaudo dołączył do zespołu najmu powierzchni przemysłowych i logistycznych jako młodszy konsultant. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które zdobył obsługując dużych klientów krajowych i zagranicznych, współpracując z deweloperami, generalnymi wykonawcami, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, władzami lokalnymi oraz specjalnymi strefami ekonomicznymi. Przed dołączenie do DTZ Kamil pracował w agencji Cushman & Wakefield oraz PAIiIZ.

Polska

Kamil Jóźwik

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Kamil Jóźwik dołączył do działu powierzchni biurowych jako konsultant. Posiada doświadczenie w branży nieruchomości i obecnie specjalizuje się w powierzchniach biurowych. Swoje doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach, gdzie m.in. był odpowiedzialny za negocjację umów i oraz za rozwój sieci na obszarze mazowieckim i lubelskim.

Polska

Jan Wałach

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Jan Wałach dołączył do zespołu rynków kapitałowych jako konsultant i jest odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynku nieruchomości, memorandów inwestycyjnych, prowadzenie postępowania due diligence, jak i wsparcia procesu kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Jan zdobywał doświadczenie w firmie Entarius oraz CBRE.

Polska

Eliza Rusinek

DTZ

schedule 04 grudnia 2013

Eliza Rusinek dołączyła do zespołu zarządzania nieruchomościami jako młodszy zarządca. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie zdobyte u dewelopera Platan Group m.in. zarządzając obiektem Centrum Milenium oraz innymi obiektami zlokalizowanymi na warszawskiej Pradze.

Polska

Maciej Ilczyszyn

Jones Lang LaSalle

schedule 04 grudnia 2013

Maciej Ilczyszyn dołączył do Jones Land LaSalle jako BTS manager. Odpowiada on za kompleksową koordynację oraz realizację projektów typu BTS (build-to-suit) – obiektów realizowanych zgodnie ze specjalnymi wymaganiami inwestora. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle Maciej pracował jako project manager w firmie PM Group Polska, gdzie uczestniczył w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych oraz w projektach rozbudowy portów lotniczych, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Doświadcz ...

Polska

Michał Chmielowiec

Jones Lang LaSalle

schedule 04 grudnia 2013

Michał Chmielowiec zajął stanowisko konsultanta ds. gruntów przemysłowych. Odpowiadać będzie za pozyskiwanie oraz sprzedaż terenów przemysłowych. Doświadczenie zawodowe dobywał współpracując m.in. przy projektach dla Jeronimo Martins Polska, Dino Polska, Kaufland Polska, Tesco Polska, Intermarche, McDonald’s, Statoil Poland czy Czerwona Torebka. Michał jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz ...

Polska

Radosław Popko

Von der Heyden Group

schedule 03 grudnia 2013

Do zespołu Von Der Heyden Group 1 grudnia dołączył Radosław Popko. Będzie on współodpowiedzialny za świadczone usługi deweloperskie przez należącą do grupy spółkę Von der Heyden Development. Będzie on również bezpośrednio odpowiedzialny za zapewnienie finansowania nieruchomości. Radosław ma ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości. Ścieżka jego kariery wiodła przez firmy Deutsche Bank, Dresdner Bank, DZ Bank. Ostatnie sześć lat kierował działalnością Berlin Hyp w Polsce.

Polska

Ewa Dragunajtys

Nuvalu

schedule 03 grudnia 2013

Ewa Dragunajtys została młodszym brokerem nieruchomości. Skończyła zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przed dołączeniem do zespołu Nuvalu pracowała jako specjalista ds. sprzedaży w firmie Atal. Ewa Dragunajtys lubi jeżdzić na nartach, pływać i grać w squasha.

Polska

Artur Lebiedziński

Polski Holding Nieruchomości

schedule 28 listopada 2013

Artur Lebiedziński został powołany na stanowisko prezesa obecnej kadencji zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości. Od 26 czerwca 2013 roku pełnił on funkcję członka rady nadzorczej PHN, a 7 września został oddelegowany przez radę nadzorczą do czasowego sprawowania funkcji prezesa zarządu spółki na okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Jest on absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 roku ukończył International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie, gdzie uzyskał tytu ...

POLSKA

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

BNP Paribas Real Estate

schedule 25 listopada 2013

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk została mianowana dyrektorem działu powierzchni magazynowych i logistycznych w BNP Paribas Real Estate. Będzie ona odpowiedzialna za doradztwo deweloperom, inwestorom i najemcom powierzchni magazynowych i przemysłowych. Katarzyna specjalizuje się w koordynacji procesów inwestycyjnych oraz w komercjalizacji obiektów magazynowych. Posiada 12 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywała pracując dla międzynarodowych i polskich deweloperów. Zanim dołączyła do BNP Paribas Re ...

Polska

Robert Pastuszka

Nuvalu

schedule 21 listopada 2013

Został mianowany starszym brokerem nieruchomości. Przed dołączeniem do Nuvalu przez 12 lat pracował w Glob Nieruchomości jako menedżer w dziale nieruchomości komercyjnych. Robert Pastuszka specjalizuje się w reprezentacji najemców. Prowadził procesy relokacji takich klientów, jak: Ministerstwo Sprawiedliwości, Polska Spółka Gazownictwa, Weltbild Bauer Media, Media prószyński oraz Peter Nielsen & Partners Law Office.

POLSKA

Christopher Rasiewicz

DTZ

schedule 21 listopada 2013

Christopher Rasiewicz został dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami w DTZ w Polsce. Christopher pracował wcześniej w spółce AIG/Lincoln, gdzie pełnił funkcję dyrektora regionalnego działu zarządzania nieruchomościami i aktywami na terenie Polski, Czech i Rosji. Ma ponad siedemnastoletnie doświadczenie zdobyte na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie zajmował stanowiska wyższego szczebla w branży nieruchomości.

Polska

Kajetan Michalski

Nuvalu

schedule 21 listopada 2013

Został młodszym brokerem nieruchomości. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Warszawie. Wcześniej pracował dla agencji Polanowscy Nieruchomości i Home Broker.

Polska

Aleksander Hofmann-Delbor

Nuvalu

schedule 21 listopada 2013

W Nuvalu został zatrudniony jako młodszy broker nieruchomości. Studiuje w Szkole Głównej Handlowej i na wydziale nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się polityką, ekonomią i funkcjonowaniem systemów emerytalnych.

Polska

Marta Chyczewska

Nuvalu

schedule 21 listopada 2013

Powiększyła zespół młodszych brokerów nieruchomości. Przez ponad dwa lata pracowała jako menedżer ds. zasobów ludzkich i doradca ds. wynajmu w Home Broker Nieruchomości. Marta Chyczewska prowadziła rekrutacje i projekty szkoleniowe, które doprowadziły do otwarcia oddziałów regionalnych i wspomagała pracę 60-osobowego zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie portfelem nieruchomości firmy.

POLSKA

Małgorzata Gajuk

BNP Paribas Real Estate

schedule 20 listopada 2013

Małgorzata Gajuk objęła funkcję associate director w dziale rynków kapitałowych BNP Paribas Real Estate i będzie odpowiedzialna za doradztwo na rzecz klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości komercyjne na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz na rzecz klientów zainteresowanych sprzedażą takich nieruchomości. Doradza klientom z sektora powierzchni handlowych, biurowych oraz magazynowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate pracowała m.in. jako menedżer ds. rozwoju w firmie ...

POLSKA

Marta Łęska

BNP Paribas Real Estate

schedule 20 listopada 2013

Marta Łęska objęła stanowisko młodszego konsultanta w dziale rynków kapitałowych BNP Paribas Real Estate. Zanim dołączyła do agencji pracowała m.in. w firmie DTZ, w której odpowiadała za wsparcie działań dla klientów zainteresowanych zbyciem lub zakupem nieruchomości komercyjnych. Marta Łęska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończyła kierunki: International Business oraz Finanse i Księgowość. W trakcie studiów zdobyła półroczne stypendium na National Chengchi University na ...

Kategorie