EN

W kobietach siła. Koktajl Ladies Summer Cocktail

Prawie setka kobiet zajmujących kierownicze stanowiska w firmach z sektora logistycznego oraz branż z nim powiązanych była gościem pierwszego spotkania Ladies Summer Cocktail zorganizowanego 27 sierpnia przez BNP Paribas Real Estate Poland.

Spotkanie miało miejsca na najwyższym, 40. piętrze hotelu Marriott w Warszawie. Zaproszone panie rozmawiały na tematy związane z zarządzaniem i planowaniem karier, a także wymieniały się doświadczeniami zdobytymi przy realizacji różnych projektów biznesowych. – Warto mówić o dokonaniach kobiet w naszej branży, aby pokazać, że jesteśmy pracowite, mamy własny styl zarządzania, ale przede wszystkim odnosimy coraz bardziej znaczące sukcesy. Kobiety, które mają siłę do działania i doskonale radzą sobie w zarządzaniu wymagającymi projektami czy zespołami ludzkimi bezsprzecznie powinny dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Nasze spotkanie jest początkiem szerszego projektu cyklu spotkań o podobnym charakterze – podkreślała Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i logistycznych otwierając wydarzenie.

Atrakcją spotkania była prezentacja strojów z kolekcji nowej polskiej marki LookBook i biżuterii Mokobelle. Patronem medialnym spotkania był m.in. magazyn „Eurobuild Central & Eastern Europe”.

Kategorie