EN

Zwiedzamy rynek hotelowy: Tym razem Sobienie Królewskie

Włodarzewska Development rozbudowuje osiedle przy polu golfowym w Sobieniach Królewskich. Przy okazji pokazała nam hotel należący do kompleksu - Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym ok. 1880 r. Całość została zaadaptowana na profesjonalne centrum konferencyjne z bazą noclegową i centrum SPA.

Kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, składa się z sześciu budynków, usytuowanych na jednej posiadłości. Hotel Sobienie Królewskie oferuje 150 miejsc noclegowych. 64 pokoje mieszczą się w pałacu, wśród nich są cztery apartamenty. Do hotelu należy także 13 pokojów, które znajdują się w budynku szkoły lotniczej zlokalizowanej na polu golfowym, niedaleko hotelu.

Centrum konferencyjne może pomieścić w jednym czasie 300 gości w sześciu salach. Centrum SPA składa się z basenu oraz części relaksacyjnej z ofertą masażu i jacuzzi. Masaż wykonują masażystki z Polski i z Bali.Kategorie