EN

BNP Paribas Securities Services pokazuje wnętrze

BNP Paribas Securities Services – jeden z najemców Warsaw Spire – pokazał wnetrze swojej nowej siedziby. Biuro spółki o powierzchni 4 tys. mkw. zaprojektowała pracownia Massive Design, za system informacji wizualnej odpowiedzialna była Grupa Advertis. Jak informuje najemca, w procesie doboru stylistyki aktywnie uczestniczyli pracownicy firmy.

– Biuro oznakowane jest za pomocą tablic podwieszanych z nazwami działów, semaforów informacyjnych z opisem sal konferencyjnych i pomieszczeń socjalnych oraz tabliczek umieszczonych na specjalnie wygospodarowanych salach spotkań – mówi Aldona Strup z Grupy Advertis. Ponadto zakres prac Grupy obejmował szkło lakierowane na biało, wyklejanie przeszkleń oraz wnętrz wybranych pomieszczeń kompozycjami z folii, zaprojektowanymi przez Massive Design oraz wykonanie napisów przestrzennych z pleksi. Szkło w przestrzeni biurowej pełni nie tylko funkcje ozdobne, ale również użytkowe, zastępując pracownikom firmy klasyczne tablice informacyjne.

W projekcie przewidziano też dużą liczbę sal konferencyjnych, ozdobionych dedykowaną fototapetą nawiązującą do nazwy pomieszczenia. Biuro zostało również wyposażone w wyciszone, klimatyzowane oraz w pełni mobilne pomieszczenia do spotkań. Biuro BNP Paribas Securities Services zajmuje przestrzeń trzech pięter w budynku B kompleksu Warsaw Spire.

Kategorie