EN

Tygiel Smaków w Silesii City Center zaprasza gości

Tygiel Smaków to nowa marka strefy gastronomicznej pod skrzydłami Silesia City Center. Pod tą nazwą utworzono pięć stref: ogródek, taras, pokój rodzinny, salon i kuchnia. Każda z nich ma własną posadzkę, paletę kolorystyczną oraz różnorodne umeblowanie:
w pokoju rodzinnym znajdą się wygodne kanapy, zaś w kuchni wysokie stoły z barowymi hokerami. Łącznie na klientów czeka 330 miejsc siedzących. Każda ze stref jest wyposażona również w specjalne lampy ledowe świecące w systemie day-night, które po zmierzchu dają barwę zbliżoną do światła dziennego. Dla wygody przy stolikach pojawią się wejścia USB oraz gniazdka, dzięki którym klienci będą mogli bezpłatnie doładować telefon czy komputer. Istotnym elementem architektonicznym będą powierzchnie akustyczne pochłaniające dźwięki: tapeta akustyczna, ściana obłożona specjalnymi płytami oraz żagle w centralnym punkcie sufitu. Do aranżacji Tygla Smaków użyto najlepszej jakości materiałów, odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.
W Tyglu Smaków rodzice znajdą kuchenkę mikrofalową do podgrzewania posiłków czy mleka, a także specjalne krzesełka dla dzieci, które można przenosić pomiędzy strefami. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych: placu zabaw z telewizorem, na którym wyświetlane będą bajki czy zjeżdżalni z wieżą, której projekt nawiązuje do szybu kopalnianego.

Kategorie