EN

17. Doroczny Turnieju Golfa Eurobuild CEE

Blisko stu zawodników przystąpiło do turnieju golfa, który odbył się w piątek 29 czerwca w podlegionowskim Rajszewie. To był dzień pełen emocji. Zawody, których sponsorem tytularnym był MBank, rozgrywano w systemie tee time – czteroosobowe zespoły wyruszały na pole od godz. 9.00 co 10 minut, więc ostatni team rozpoczął zmagania przed południem, a ostateczne wyniki zmagań poznaliśmy dopiero około godziny 16. Nagrody przyznano w trzech kategoriach, w których czołowe miejsca zajęli:

  • Grupa 2 HCP 18-36, format stableford netto: Ewa Latoszek (50), Małgorzata Więcko (40) i Alina Fryszkowska (40).
  • Grupa 1 HCP -18, format strokeplay netto: Dominik Reszetko (66), Sławomir Piński (67) i Wojtas Witczak (68).
  • Grupa 1 HCP -18, format strokeplay brutto: Chris Duffy (76).

Zwycięzcami konkursów dodatkowych zostali: ladies longest drive – Marta Konieczna, men longest drive – Michał Mierzwa, closest to the pin – Dorota Ciesielska (253 cm).

Równolegle odbywała się Akademia Golfa, w której uczestniczyła rekordowa liczba ponad 30 osób. Adepci tej niełatwej sztuki poznawali jej podstawy – uczyli się m.in. jak właściwie trzymać kij i zachować odpowiednią postawę, ćwiczyli także uderzenia. Również amatorzy golfa mieli swoje zawody: w konkursie na najdalsze uderzenie zwyciężył Robert Kondrat, a najbardziej precyzyjnym uderzeniem popisała się Viktoria Kachaluba.

Najlepsi zawodnicy turnieju zostali uhonorowani wyjazdem golfowym do Hiszpanii ufundowanym przez firmę Komu Group, rozdano także: bony na biżuterię od firmy A&A, aparaty fotograficzne od firmy CEWE i First Warsaw Golf, lornetki Nikona oraz bony na zakupy od sklepu Golf Help, bony na symulatory od Centrum Golfa, bilety do teatru od firmy Spaceplan, a także vocher na wyjazd weekendowy od Sun & Snow. Nagrody w konkursach dodatkowych zapewniła Grupa Mars, z kolei sponsorami towarzyszącymi eventu były firmy Spaceplan, Concession i Jakon.

Kategorie