EN

w skrócie

Umowy Maxon Nieruchomości

Firma Info Line (autoryzowany przedstawiciel Plus GSM) wynajęła 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie ProLogis Park Okęcie w Warszawie. W podpisaniu umowy z właścicielem obiektu, firma ProLogis, pośredniczyła agencja Maxon Nieruchomości. Jej agenci uczestniczyli również w transakcji najmu 4,3 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej przy ul. Chrościckiego na warszawskich Włochach przez firmę branży telekomunikacyjnej Artal Investments. Budynek należący do firmy Inter-Commerce (4,5 tys. powierzchni magazynowej i 7 tys. mkw. biurowej) jest w pełni wynajęty.

JYSK bierze 11 tys. mkw.

Duńska firma handlowa JYSK podpisała umowę najmu 11 tys. mkw. w centrum magazynowo-dystrybucyjnym Europa Park w Mszczonowie pod Warszawa. Kompleks należy do firmy Europa Distribution Center.
Najemcami Europa Park sa w tej chwili m.in. Maersk Logistics i YKK. Firmy DTZ Tie Leung oraz CB Richard Ellis to agenci kompleksu
w Mszczonowie.

JAS FBG w ProLogis Park Poznań

W kompleksie magazynowym ProLogis Park Poznań firma logistyczna JAS FBG wynajęła 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.
Deweloperem ProLogis Park Poznań jest firma ProLogis. Kompleks ma obecnie 20 tys. mkw. W planach jest budowa kolejnych 20 tys. mkw. W zawieraniu transakcji z JAS FBG pośredniczyła agencja King Sturge.

Kategorie