EN

Świąt jak malowane!

Temat Świąteczny
Jest taki dzień, gdy wszystkim, chyba bez wyjątku, miękną serca. Kruszeją także te nieruchomościowe, ze szkła i stali. Branża przesyła gorące życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Zobaczcie, co przy tej okazji zmalowaliśmy

Dla świata nieruchomości święta przychodzą już w listopadzie. Poznać to można po tym, że centra handlowe wypełniają się po brzegi nie tylko w weekendy, a z głośników dobiega „Last Christmas”. W biurze toczą się dyskusje, jak kto pracuje w okresie świąteczno-noworocznym oraz na kiedy zaplanować firmową gwiazdkę, a firmy logistyczne nie nadążają z poszukiwaniami rąk do pracy w centrach dystrybucyjnych. Przedświąteczna gorączka opanowała także redakcję i nie tylko. Dziesięć firm przyjęło nasze zaproszenie do wspólnej zabawy – pewnego listopadowego popołudnia zaczarowaliśmy jedną z warszawskich restauracji, zamieniając ją w warsztat malowania bombek. Trafią one do chorych maluchów – podopiecznych Fundacji Iskierka, która wspiera dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodziny. Do rąk prezes Fundacji trafią też datki, które przy tej okazji zebraliśmy, oraz moc pozytywnej energii, którą staraliśmy się przelać na szkło.

Wspaniałego świątecznego czasu i wielu szczęśliwych chwil życzymy w Nowym 2018 Roku!

Radosław T. Krochta, prezes zarządu, dyrektor generalny, MLP Group: Miłości, zdrowia, szczęścia i wszystkiego, co najlepsze na Święta i Nowy Rok 2018. Jolanta Nowakowska-Zimoch: head of real estate Poland Group, Partner, Greenberg Traurig: Entuzjazmu, energii, uśmiechów i nieustającego optymizmu oraz wspaniałych przyjaciół i świadomości, że jesteśmy otoczeni życzliwymi osobami – i to już nam wystarczy, żeby być szczęśliwymi. Dorota Latkowska-Diniejko, współzałożyciel i partner zarządzający grupy REINO Partners: Wspaniałych, radosnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku 2018 samych spełnionych marzeń oraz deali, które się zamkną. Łukasz Mazurczak, director of office operations, JLL Property Management, JLL: Wielu pięknych chwil, radości i zadowolenia, które procentuje i oddaje dobre chwile. Wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Pomyślności! Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland: Wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym oraz szanownej konkurencji życzę z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia dużo uśmiechu, energii w czasie świątecznych przygotowań oraz zdrowych i spokojnych Świąt. W nadchodzącym roku natomiast życzę samych sukcesów i mnóstwa satysfakcji z pracy. Stanislav Frnka, prezes zarządu HB Reavis Poland: Šťastné a veselé sviatlaj prajem! Bohatého Ježiška! Veľa zdravia a úspechov v novom roku 2018! Anna Pakulniewicz, dziennikarz, „Eurobuild Central & Eastern Europe”: Życzę wszystkim miłości, sukcesów i dużo radości z życia każdego dnia, nie tylko w święta. A świąt wolnych od wszelkich negatywnych akcentów. Aleksandra Zentile-Miller, director, Chapman Taylor: Przesyłam życzenia wszystkim małym i mniejszym, większym i dużym Dzieciom (jest ich tyle samo, co tych mniejszych, choć nie zawsze się do tego przyznają...). Mnóstwa iskierek oraz iskier w życiu i biznesie, żeby zamieniły się w gwiazdy i rozjaśniały Boże Narodzenie, sezon świąteczny i wszystkie ich działania w Nowym Roku 2018! Życzę wszystkim, by chcieli i mogli podarować innym nie tylko malutki, ale duuuży przyjacielski uśmiech – bez względu na wiek, pochodzenie, religię, poglądy polityczne czy status społeczny. Bardzo uśmiechniętych świąt i Nowego Roku! Małgorzata Turek, CEO Griffin Premium RE: Wszystkiego, co najlepsze, ogromu radości, optymizmu i samych dobrych niespodzianek. Monika Dębska-Pastakia, prezes i partner, Knight Frank: Życzenia radosnych i magicznych świąt Bożego Narodzenia! Robert Dobrzycki, CEO, Panattoni Europe: Choć czas pędzi przez cały rok, zdecydowanie zwalnia pod koniec grudnia. Jakkolwiek trudno w to uwierzyć, w okresie świątecznym wyhamowuję, staram się zrelaksować, odłożyć na bok inne sprawy i całkowicie oddać najbliższej rodzinie. Niech będzie to dla Was magiczny czas spędzony w gorącej atmosferze. Życzę Wam fantastycznego roku, wielu sukcesów i szczęśliwych uścisków dłoni.

Anita Pietrykowska, marketing & communications director Europe, Panattoni Europe: Z życzeniami „składu prezentów”, wesołych chwil, pozytywnej energii i radości na śniegu! Życzę spokojnej końcówki roku, bo 2018 rok już się szykuje, by pochwycić nas, ludzi nieruchomości, i nie puścić aż do kolejnych Świąt! ;-) Ewa Andrzejewska, redaktor naczelna „Eurobuild Central & Eastern Europe”: Świąt dokładnie takich, o jakich marzycie, niezależnie od tego, czy mają być gwarne czy spokojne, białe z górami śniegu czy egzotyczne na plaży. A w Nowym Roku dużo uśmiechów – zarówno takich, gdy uda się coś w biznesie, jak i takich ciepłych, którymi obdarzamy najbliższych!

Wydanie 12 (226) grudzień 2017

Więcej w tym wydaniu arrow_forward

Kategorie