EN

Zwycięski duet

Temat numeru
Magdalena Filipczak, senior property manager, i Agnieszka Krzekotowska, clients relationship director – obie z Colliers International – zostały najlepszymi zarządzającymi obiektem biurowym w konkursie Eurobuild Awards 2017. Opiekują się warszawskim wieżowcem Warsaw Financial Centre i podzieliły się z nami przepisem na sukces

Rynek zarządzania nieruchomościami jest coraz bardziej konkurencyjny i wymagający. Jaka jest tajemnica waszego sukcesu?

Najważniejsze jest wsłuchanie się w potrzeby najemców. To pomaga tworzyć atmosferę przyjaznego miejsca, otwartego na pomysły i sugestie. Dlatego w zarządzanym przez nas budynku WFC budujemy atmosferę otwartości, dzielimy się planami działań, które następnie wprowadzamy w życie. Dążymy do tego, aby budynek nie tylko tworzył przyjazne miejsce pracy, lecz także wyróżniał się spośród innych. Dbamy o najemców, organizując dla nich szereg atrakcji, m.in. na wyjątkowej przestrzeni tarasu na 32. piętrze (Roofa32). Przepis na sukces tworzą trzy kluczowe składniki: wyjście naprzeciw oczekiwaniom najemców, dzielenie się informacjami i dotrzymywanie słowa.

Zarządzanie tak dużym i posiadającym tak wielu najemców budynkiem jest z pewnością wyzwaniem i wymaga działania zespołowego. Czy jest ktoś, komu chciałybyście poświęcić tę nagrodę?

To szczególne wyróżnienie jest zasługą całego działu zarządzania, jak również pracy wszystkich serwisów, każdego człowieka, który dorzuca swoją cegiełkę do budowy wizerunku budynku i jego atmosfery. Dlatego też dedykujemy tę nagrodę całemu zespołowi, fantastycznym ludziom, z którymi mamy okazję pracować każdego dnia. Wspólnie pracujemy na sukces WFC i zadowolenie najemców. Bardzo dziękujemy za wkład i zaangażowanie!

Po ciężkiej pracy przychodzi czas na wytchnienie i zbieranie jej owoców. Jak świętowałyście otrzymanie nagrody?

Świętowaliśmy już na gali Eurobuild Awards, potem w gronie Colliersa, wraz z naszym klientem, właścicielem WFC – konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Nagroda ta mobilizuje nas do dalszej wytężonej pracy. Jednocześnie chciałybyśmy podziękować wszystkim naszym najemcom za wspaniałą współpracę oraz docenienie nas w tym konkursie.

Agnieszka Krzekotowska, clients relationship director

Agnieszka Krzekotowska dołączyła do działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers International w kwietniu 2009 roku. W styczniu 2011 roku awansowała na stanowisko senior property manager, w lipcu 2013 roku – na stanowisko associate director, a w styczniu 2017 roku – na stanowisko clients relationhip director. Przed dołączeniem do Colliersa Agnieszka pracowała przez trzy lata dla DTZ Management, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami w wielu budynkach biurowych i przemysłowych.

Magdalena Filipczak, senior property manager

Magdalena Filipczak dołączyła do działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers w styczniu 2010 roku jako junior property manager. W październiku 2010 roku awansowała na stanowisko property managera, a w styczniu 2017 roku na stanowisko senior property managera. Przed dołączeniem do Colliersa doświadczenie w zarządzaniu nieruchomością zdobyła podczas ponad czterech lat pracy w Activ-Dev i Locpo, jako specjalista ds. projektów inwestycyjnych/property manager.

Kategorie