EN

Słodka magia Świąt

Temat Świąteczny
Czy w pochmurny listopadowy poranek można już poczuć magię Bożego Narodzenia? Na grupę zapaleńców z rynku nieruchomości niewątpliwie zadziałała: zakasali rękawy, upiekli pierniczki, przygotowali życzenia, a przede wszystkim otworzyli serca, by pomóc podopiecznym Fundacji Iskierka

Warto było zobaczyć minę członków coworkingu Brain Embassy w warszawskim kompleksie Adgar Park West, gdy w piątkowy poranek zamiast kuchni zobaczyli cukiernię św. mikołaja, a z głośników usłyszeli „Driving Home for Chistmas”. To ekipa kilkunastu śmiałków na zaproszenie redakcji przybyła, by wspólnie spędzić czas, upiec pierniki i nie tylko… Święta to także czas dzielenia się, więc upieczone i ozdobione ciasteczka trafiły do kolegów i koleżanek w prezencie od cukierników, życzenia kierujemy do czytelników, a zebrane do puszki Fundacji Iskierka środki oraz moc pozytywnej energii zostały przekazane jej podopiecznym – dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową i ich rodzinom. – Każda taka inicjatywa to przykład, że pomaganie może nieść ze sobą coś więcej, że może być połączeniem potrzeby wsparcia innych z realizacją własnych pasji, zainteresowań. Moment, w którym w atmosferze wzajemnej sympatii spotykamy się, by nie tylko ze sobą pobyć, ale przy okazji zrobić coś dla innych na długo motywuje i daje dobrą energię. Dla naszych podopiecznych i ich rodzin to także sygnał, że w tym szczególnym momencie, gdy czuć już powoli atmosferę świąt, nie pozostają sami, a wsparcie, jakiego doświadczają, płynie prosto z serca – mówi Jolanta Czernicka-Siwecka, prezes Fundacji Iskierka.

Redakcja „Eurobuildu” dołącza się do świątecznych życzeń oraz przedstawia ekipę elfów-cukierników.

Izabela Ciszewska, director & talent manager, CCIM tenant representation, JLL

Trudno uwierzyć, że kolejne Święta już za pasem. Czas płynie niepostrzeżenie, a my, jak zwykle zabiegani, zajęci i w ciągłym niedoczasie, mamy zdecydowanie zbyt mało okazji do tego, aby zatrzymać się, odetchnąć i po prostu cieszyć się chwilą. I właśnie tego, w imieniu całego zespołu JLL, Państwu życzę podczas nadchodzących świątecznych dni – bardzo wielu okazji do odpoczynku, aktywnego bardziej lub mniej, w gronie najbliższych, bez laptopa i telefonu, z nieśpiesznie pitą kawą przy choince lub pod palmami. Mam nadzieję, że spędzicie je po prostu po swojemu, ładując baterie na nadchodzący 2020 rok. Wesołych Świąt!

Bożena Krawczyk, dyrektor inwestycyjna, Segro

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym przekazać specjalne pozdrowienia dla naszych klientów, partnerów biznesowych, koleżanek i kolegów z Segro oraz dla wszystkich czytelników magazynu „Eurobuild” – niech to będzie wyjątkowy czas, spędzony w gronie osób, które kochacie, a Nowy Rok niech przyniesie dużo pomyślności i sukcesów! Podopiecznym Fundacji Iskierka życzę dużo uśmiechu i wiary.

Radosław T. Krochta, prezes zarządu;

Karolina Malewska, PR manager, MLP

Wszystkiego, co najlepsze: zdrowia, miłości i pokoju! Spełnienia najbardziej kolorowych marzeń!

Joanna Kozarzewska, clients relationship director, Colliers International

W imieniu swoim oraz całego zespołu Colliers International w Polsce życzę nam wszystkim skupienia się na drugim człowieku, aby zgiełk przedświątecznych przygotowań nie przysłonił tego, co najważniejsze – relacji. Celebrujmy wspólne chwile. Bądźmy wdzięczni za dobro, które nas spotyka, i dzielmy się nim z innymi. Wesołych Świąt oraz wspaniałego Nowego Roku!

Patrycja Rabińska, dyrektor zarządzająca Mariel & Haan Communications

Niech ten magiczny, świąteczny czas będzie okazją do dzielenia radości z najbliższymi, a towarzysząca mu życzliwość zostanie z nami na cały 2020 rok.

Joanna Mroczek, szefowa działu badań rynkowych i marketingu dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej, CBRE

Życzę nam wszystkim, żebyśmy umieli ze sobą coraz lepiej współpracować, żebyśmy czerpali inspirację i codzienną motywację ze spotkań z innymi, z odmiennych punktów widzenia i doświadczeń kolegów, przyjaciół, partnerów, klientów i dostawców i wszystkich, z którymi pracujemy i codziennie się widzimy. Niech Święta przyniosą nam nową energię, a Nowy Rok niech będzie pełen niezwykłych i owocnych spotkań!

Agnieszka Ciupak, dyrektor leasingu, CPI Property Group

W imieniu własnym i moich kolegów z CPI Property Group Polska życzę Państwu odpoczynku i dobrej energii w święta Bożego Narodzenia. A Nowy Rok niech przynosi nam wyłącznie dobre wiadomości i obfituje w sukcesy w domu i w pracy.

Monika Szelenberger, senior leasing & asset manager, Adgar Poland

Niech magiczna moc Świąt Bożego Narodzenia przyniesie Wam spokój i radość. Życzę Wam, aby świąteczna atmosfera gościła w Waszych domach cały rok, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w uśmiech i spełnienie.

Agnieszka Chołuj z zespołem Spaceplanu

Kochani! Życzę nam wszystkim optymistycznego podejścia do życia. Bo z takim spojrzeniem... miłość, pieniądze i zdrowie przychodzą same. Przyznam, że mieliśmy w firmie ostrą dyskusję o tym, co jest najważniejsze: zdrowie, pieniądze czy miłość. I co wynika z czego? Zdania były podzielone. A ja chcę Wam życzyć, byście nie musieli się nad tym zastanawiać. Byście mieli wszystko! Bo to możliwe. I wszystko jest ważne!

Aleksandra Nowakowska, head of PR & marketing, Savills Poland

To ważne, żeby świąteczny czas był momentem zwolnienia tempa i odpoczynku, tak aby czerpać jak najwięcej z jego niezwykłej atmosfery. Równie ważne jest jednak, by pamiętać wówczas o innych. Gratulujemy redakcji ”Eurobuild CEE„ fantastycznej inicjatywy, a całej branży nieruchomości życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Rafał Gierczak, head of asset management, Ghelamco

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Państwu, aby świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą. Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennego szaleństwa w naszej fascynującej branży, ale też energię i pomyślność na cały następny 2020 rok. Życzę tego z całego serca w imieniu swoim i całego zespołu Ghelamco.

Urszula Matej-Bil, PR and communications director, EPP

Święta to czas dla nas, naszych rodzin i przyjaciół. Życzę kolegom z EPP, naszym najemcom, partnerom biznesowym, klientom centrów i całej branży, abyśmy spędzili go po swojemu, tak jak lubimy najbardziej i w radosnej atmosferze. Odpocznijmy i naładujmy baterie.

Anna Borkowska, asset manager, Atrium European Real Estate

Wszystkim partnerom biznesowym i współpracownikom oraz podopiecznym Fundacji Iskierka zespół Atrium życzy pełnego miłości i wytchnienia okresu świątecznego. Życzymy Państwu, aby Nowy Rok przyniósł wiele energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wydanie 12 (246) grudzień 2019

Więcej w tym wydaniu arrow_forward

Kategorie