EN

Wszyscy potrzebujemy Szczęśliwego Nowego Roku

Od redakcji
Dziwny ten grudniowy Eurobuild… Zazwyczaj puchł od zdjęć rozradowanych ludzi dzierżących w dłoniach statuetki i komentujących na gorąco wyniki Eurobuild Awards. Cóż, pandemia skutecznie zastopowała niejedną znacznie starszą tradycję. Ale nas nie zatrzyma! Nominacje do tegorocznych nagród Eurobuildu już się zakończyły, szacowne jury pracuje pełną parą, trzymajmy więc kciuki za kolejny, wiosenny termin wydarzenia.

Ponieważ nie we wszystkich firmach może się odbyć tradycyjne spotkanie wigilijne, mamy dla Państwa jego sympatyczną namiastkę. Ponad 30 przyjaciół Eurobuildu sfotografowało się w świątecznej scenerii, by nasza branża mogła sobie złożyć życzenia, a przy okazji wspomóc Fundację Iskierka. Dużo ciepła, dużo radości, dużo znajomych twarzy – poszukajcie ich wewnątrz numeru.

Mamy też dla Was jak zwykle porcję ciekawych analiz. Tematem numeru jest rynek elastycznych powierzchni biurowych – z artykułu dowiecie się, jak to jest, że niektóre coworki upadają, ale w ich miejsce natychmiast powstają nowe. Analizujemy też rynek magazynowy regionu CEE – jak się okazuje, nie tylko polskie magazyny są gorącym produktem inwestycyjnym, sąsiedzi depczą nam po piętach. Sprawdzamy również, jak idą przygotowania do Zielonego Expo w Łodzi oraz jakie zmiany podatkowe czekają naszą branżę w nadchodzącym roku. Ponadto na łamach miesięcznika debiutuje agencja HR, która na naszą prośbę sprawdziła, jak branża nieruchomości radzi sobie z zatrudnianiem i wdrażaniem pracowników w epoce home office – to naprawdę unikalna wiedza, więc zapraszamy do lektury.

A w imieniu całego zespołu Eurobuildu życzę Państwu Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Oby 2021 był lepszy od 2020, ale gorszy od 2022.

Wydanie 12 (254) grudzień 2020

Więcej w tym wydaniu arrow_forward

Kategorie