EN

Nie poddajemy się!

Temat Świąteczny
Jak Państwo zapewne wiecie, obecna sytuacja zmusiła nas do przełożenia gali Eurobuild Awards. To najważniejsze w branży wydarzenie roku służy nie tylko wyróżnieniu wybitnych projektów, osób i firm, ale także wspiera Fundację Iskierka, która pomaga chorym na raka dzieciom i ich rodzinom. Nasza kolejna, jedenasta Gala wciąż przed nami, ale nie chcieliśmy czekać.

Ze wsparcie przyjaciół Eurobuildu zorganizowaliśmy akcję charytatywną, aby upewnić się, że żadne dziecko znajdujące się pod opieką Fundacji, nie pozostanie w grudniu bez prezentu. Wyzwanie było proste: każdy z uczestników akcji musiał zrobić sobie zdjęcie z literką i tradycyjnym motywem bożonarodzeniowym, a następnie wpłacić niewielką kwotę na konto Fundacji Iskierka.

W rezultacie powstały niezwykłe życzenia świąteczne dla całego sektora nieruchomości przygotowane przez nas samych! A ponieważ nie wszyscy możemy spotkać się na tradycyjnych wigiliach w miejscach pracy, tegoroczne życzenia Wesołcyh Świąt są jeszcze bardziej ciepłe i serdeczne. Mimo wszelkim przewnościom losu nie poddajemy się i trzymamy się razem!

Za wspólną zabawę i wsparcie dla Fundacji Iskierka serdecznie dziękujemy firmom: APA Wojciechowski, Augusta Cracovia, Atrium, Cavatina, Clifford Chance, Colliers International, CREAM Property Advisors, CreoConcept, Dentons, Echo Investment, EPP, Ghelamco, Griffin Real Estate, HB Reavis, Hines, Immofinanz, JLL, MLP, MVGM, New Work, Nosalowy Dwór, Novoferm, OPG, Orange, Panattoni, Quadrature, Reynaers Aluminium, Savills i Segro.

Kategorie