EN

Ruchomości

Ruchomości

Wavelo przy siedzibie ABB

schedule 15 kwietnia 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA Przy rondzie Mogilskim w Krakowie powstała kolejna stacja rowerów miejskich Wavelo. To 168. stacja sieci w mieście. Jej inwestorem jest firma ABB.

Ruchomości

Do Łodzi szybciej, ale nieprędko

schedule 29 marca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na opracowanie elementów koncepcji programowej wraz z materiałami do uzyskania decyzji środowiskowej dla poszerzenia o dodatkowe pasy ruchu autostrady A2 na odcinku: Warszawa – granica województwa mazowieckiego. Dokumentację w ciągu 19 miesięcy opracuje firma Transprojekt Gdański za 3,4 mln zł.

Ruchomości

Milsze czekanie na ładowanie

schedule 27 marca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Port Gdańsk otworzył parking przy ulicy Śnieżnej, który jest pierwszym elementem systemu parkingów buforowych dla klientów gdańskiego portu. Koszt inwestycji wyniósł 5,5 mln zł.

Ruchomości

Do Trójmiasta szybciej, ale nie autem

schedule 13 marca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA 390 miejsc parkingowych, stojaki na 25 rowerów, chodniki i oświetlenie – to najważniejsze elementy węzła przesiadkowego, który został otwarty przy stacji kolejowej Gdańsk Rębiechowo. Wartość inwestycji to 9 mln zł.

Ruchomości

Kompleksowe przesiadanie na Ligocie

schedule 12 marca 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Jutro zostanie uruchomiony parking dla 110 samochodów – ostatni etap katowickiego Centrum Przesiadkowego "Ligota" (CPL). Użytkownicy obiektu będą teraz mogli przesiadać się między samochodem, pociągiem, rowerem i autobusem.

Ruchomości

Bliżej tramwaju na Naramowice

schedule 25 lutego 2019
Opr./edited by TC

POLSKA Poznańskie Inwestycje Miejskie złożyły wniosek o decyzję środowiskową dla drugiego etapu trasy tramwajowej na Naramowice. Decyzja pozwoli skutecznie ubiegać się o unijne dofinansowanie inwestycji.

Ruchomości

Centra M1 z usługą CityBee

schedule 12 lutego 2019
Opr./edited by AZ

POLSKA W sześciu centrach handlowych M1 dostępna jest usługa Citybee, czyli wynajem aut dostawczych na minuty za pomocą aplikacji w telefonie.

Ruchomości

Czerniakowska bis gotowa

schedule 31 stycznia 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA W najbliższy weekend Warszawa zyska nową ulicę. Na sobotę, 2 lutego zaplanowano otwarcie al. Polski Walczącej, podczas budowy zwanej Czerniakowską bis.

Ruchomości

I want to ride my bike (in Olsztyn)

schedule 28 grudnia 2018
Opr./edited by TC

POLSKA Władze Olsztyna podsumowały pierwszy rok działania roweru miejskiego w stolicy Warmii. W ciągu nieco ponad czterech miesięcy funkcjonowania systemu zarejestrowało się w nim ponad 10 tys. użytkowników, którzy zrealizowali ponad 63 tys. przejazdów o łącznej długości 201,6 tys. km.

Ruchomości

Szybciej do centrum Łodzi

schedule 27 grudnia 2018
Opr./edited by TC

POLSKA Tuż przed świętami oddano do użytku ul. Nowowęglową, która ułatwi dojazd do łódzkiego Śródmieścia, w tym do dworca Łódź Fabryczna i Nowego Centrum Łodzi.

Ruchomości

Salon dwóch aut na placu Trzech Krzyży

schedule 21 listopada 2018
Anna Pakulniewicz
Dziennikarz

POLSKA Salon Audi City Warszawa w budynku Ethos przy placu Trzech Krzyży został otwarty. Za realizacją salonu stoi firma Spaceplan.

Ruchomości

Nowe gniazdko dla Twizy

schedule 11 października 2018
Opr./edited by TC

POLSKA Okam rozpoczął współpracę z firmą Renault – z elektrycznych pojazdów tej marki będą mogli bezpłatnie korzystać mieszkańcy Central House, nowej inwestycji dewelopera na warszawskim Mokotowie.

Ruchomości

Suzuki z nowym konceptem

schedule 24 września 2018
Anna Pakulniewicz
Dziennikarz

POLSKA Suzuki Motor Poland wprowadza nowy standard wyglądu i wyposażenia salonów sprzedaży. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych klientów, którzy poszukują inspiracji, indywidualności, dynamizmu i prywatności. Autorem konceptu wizualnego nowych salonów jest agencja Communication Unlimited.

Rowery wyjadą z Pruszcza na silniku

schedule 27 sierpnia 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA Szwedzka firma Pronordic Group, producent rowerów z silnikami elektrycznymi, otworzył montownię w Pruszczu Gdańskim. To pierwszy zakład firmy w Polsce.

Ruchomości

Motoryzacja nakręca logistykę

schedule 10 maja 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Od trzech lat obserwujemy wzrost wielkości transakcji najmu powierzchni magazynowych i przemysłowych dokonywanych przez firmy motoryzacyjne – podają analitycy Savillsa w najnowszym raporcie „Automotive: Analiza rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych dla sektora motoryzacyjnego”.

Ruchomości

Luksusowe samochody wjeżdżają na Powiśle

schedule 26 lutego 2018
Aneta Cichla
Zastępca redaktor naczelnej, dziennikarz

POLSKA Exotic Car Club, dealer i wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych, wynajął lokal przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w inwestycji Menolly Nowe Powiśle, tuż obok powstającego kompleksu Elektrowni Powiśle w Warszawie.

Pozostałe nowości

Kategorie