EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Regiony o krok za centralą

schedule 26 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Warszawski rynek biurowy stale się rozwija, ale to miasta regionalne wyróżniają się największą dynamiką podaży nowej powierzchni, utrzymując jednocześnie umiarkowany poziom pustostanów i duże zainteresowanie inwestorów.

Wydarzenia

Trzeci Festiwal Architektury za nami

schedule 19 września 2018
Eurobuild CEE

POLSKA W środę późnym wieczorem zakończyła się trzecia edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa organizowanego przez Eurobuild Conferences. Najwięcej emocji wzbudziły jak zwykle nagrody Eurobuild Awards w Architekturze.

Wydarzenia

Na tropie cyfrowych nomadów

schedule 18 września 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Rynek nieruchomości reaguje na zmiany pokoleniowe na rynku pracy, czego przejawem jest rozwój centrów coworkingowych oraz miejsc zastępujących tradycyjne hotele i apartamenty na wynajem. Właśnie takim konceptom poświęcone było już czwarte spotkanie Places + Spaces pt. „Tomorrow’s Urbanhoods”, zorganizowane 11 września w Warszawie przez Urban Land Institute.

Wydarzenia

Festiwal Architektury i Budownictwa – ostatnie godziny rejestracji!

schedule 17 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Przypominamy, że gościem specjalnym trzeciej edycji Festiwalu Architektury i Budownictwa będzie Thomas Feichtner, wybitny wiedeński projektant. Już w środę podczas swojego wystąpienia będzie mówił o aktualnych trendach w designie związanym z miejscem pracy. To ostatni moment, by bezpłatnie zarejestrować się jako uczestnik Festiwalu!

Wydarzenia

Powtórka z przejażdżki

schedule 12 września 2018
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Więcej uczestników, więcej tras, więcej firm zaangażowanych w projekt – druga doroczna akcja organizowana przez Eurobuild Conferences pokazała, że zainteresowanie rowerami i tematyką miejską w branży nieruchomości jest spore.

Wydarzenia

Bez progów i barier

schedule 07 września 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Aplikacja Bez Barier, Serwis WWW Bez Barier i Warszawska Inwestycja Bez Barier – to nazwy trzech konkursów promujących dostępność cyfrową i architektoniczną, do których nabór ogłasza Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Celem konkursów jest promocja najlepszych rozwiązań i podniesienie świadomości społecznej o ograniczeniach i potrzebach osób z niepełnosprawnościami w sferze nowych technologii, architektury i urbanistyki.

Wydarzenia

Eurobuild Awards w Architekturze coraz bliżej rozstrzygnięcia

schedule 06 września 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA W siedzibie Zarządu Głównego SARP w Warszawie miała miejsce pierwsza tura głosowania nad najlepszymi projektami architektonicznymi obiektów zrealizowanych w Polsce w 2017 roku.

Wydarzenia

Mobilny Warsztat Rowerowy na Bulwarach

schedule 06 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA W najbliższy piątek (7 września) na Bulwary Wiślane zawita Mobilny Serwis Rowerowy.

Wydarzenia

Pobiegli, pomogli

schedule 06 września 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Rekordowa liczba ponad 22 tys. osób stanęła w niedzielę na starcie charytatywnego biegu Poland Business Run. Jak podaje organizator – Fundacja Poland Business Run – łącznie udało się zebrać ponad 1,7 mln zł, które trafią do osób z niepełnosprawnością narządów ruchu. Pięcioosobowe sztafety wystawiły także firmy z branży nieruchomości.

Wydarzenia

Siatkówka w szczytnym celu

schedule 05 września 2018
Anna Pakulniewicz

CZECHY Czeski oddział JLL zorganizował czwarty doroczny turniej siatkówki plażowej, w czasie którego udało się zebrać rekordową sumę 657 tys. koron. Czwarta edycja turnieju Czech Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament, w którym udział wzięła rekordowa liczba 28 drużyn reprezentujących firmy działające na czeskim rynku nieruchomości, rozegrano 16 sierpnia w praskim ośrodku Žluté lázně.

Wydarzenia

Największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli niebawem

schedule 05 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, imprezy gromadzącej w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej w Polsce – właścicieli, inwestorów, managerów hoteli, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, przedstawicieli globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, funduszy inwestycyjnych, a także architektów, projektantów oraz największych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa.

Wydarzenia

Rynek nieruchomości też się współdzieli

schedule 05 września 2018
Opr./edited by TC

POLSKA Wraz z rozwojem miast rośnie znaczenie alternatywnych sposobów zapewnienia ich mieszkańcom wygodnych warunków do życia i pracy. Dla młodych pokoleń ekonomia współdzielenia oznacza nie tylko praktyczne rozwiązania, ale też wymierne oszczędności i prawdziwy styl bycia. Nie dziwi zatem fakt, że hasła w rodzju microliving, coliving czy coworking coraz częściej pojawiają się także w dyskusjach dotyczących rynku nieruchomości. Właśnie nim poświęcone będzie czwarte spotkanie Places+Spaces pt. "Tomorrow’s Urbanhoods", organizowane 11 września w Warszawie przez Urban Land Institute.

Wydarzenia

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z technologii BIM

schedule 04 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA 19 września, w ramach Festiwalu Architektury i Budownictwa, odbędzie się warsztat z zakresu modelowania informacji o budynku, czyli Building Information Modeling (BIM). Szkolenie poprowadzi ekspert w tej dziedzinie Robert Szczepaniak.

83 nominacje do Eurobuild Awards w Architekturze

schedule 03 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Zakończył się proces zgłaszania projektów konkursowych do Eurobuild Awards w Architekturze. W tegorocznej edycji w siedmiu kategoriach – Biurowiec, Proekologiczny biurowiec, Rewaloryzacja, Aranżacja miejsca pracy, Przestrzeń publiczna, Wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa oraz Centrum handlowe roku – zgłoszone zostały 83 projekty.

Kto w tym roku zdecyduje o wynikach konkursu?

schedule 03 września 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Eurobuild Conferences ma zaszczyt przedstawić członków jury oceniających projekty zgłoszone do 3. edycji konkursu Eurobuild Awards w Architekturze. Znamienite grono eksperckie tworzą przedstawiciele środowiska architektów oraz deweloperów i inwestorów rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Wydarzenia

W niedzielę pobiegnie ponad 23,5 tys. osób

schedule 30 sierpnia 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA W niedzielę, 2 września, o godz. 10:30 jednocześnie w dziewięciu miastach Polski rusza 7. edycja charytatywnego biegu Poland Business Run.

Wydarzenia

Zaprojektuj ule w mieście

schedule 29 sierpnia 2018

POLSKA Po co pszczoły w mieście i czy to bezpieczne? Gdzie można umieścić ule? Na co zwracać uwagę przy stawianiu uli? Co sadzić, czego nie sadzić i jak dbać o zieleń z punkty widzenia pszczoły i pszczelarza?

Wydarzenia

Architekcie, zapisz się na warsztaty z projektowania płytek ceramicznych

schedule 29 sierpnia 2018

POLSKA Festiwal Architketury i Budownictwa to wydarzenie, które oferuje udział w praktycznych i inspirujacych zajęciach, które dedykowane są osobom zawodowo zajmujących się projektowaniem wnętrz. Jednym z warsztatów jest "Modern reflections", który ma na celu pokazanie najnowych trendów w designie ceramicznym.

Wydarzenia

Wolontariusze do biegu

schedule 27 sierpnia 2018
Opr./edited by TSG

POLSKA 2 września na warszawskim Służewcu odbędzie się charytatywna sztafeta Warszawa Business Run. Organizatorzy zakończyli już zapisy, ale wciąż można zaangażować się w organizację biegu jako jeden z wolontariuszy.

Najem bezpieczny jak co roku

schedule 22 sierpnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Polska Federacja Rynku Nieruchomości rusza z kolejną edycją ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Bezpieczny Najem", która ma wyeliminować z rynku nieuczciwych pośredników żerujących na niewiedzy wynajmujących i najemców. Każdego roku do akcji przystępuje około 200 biur nieruchomości z całego kraju.

Pozostałe nowości

Kategorie