EN

Wydarzenia

RSS
Wydarzenia

Schodek za 1 zł

schedule 21 lutego 2019
Anna Pakulniewicz

POLSKA W najbliższą sobotę (23 lutego) odbędzie się IX Bieg Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie. Udział w sportowo-charytatywnym wydarzeniu potwierdzili m.in. aktorka Anna Dereszowska i dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski.

Wydarzenia

Koszulka na medal

schedule 11 lutego 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Wybrano projekt koszulki dla uczestników Biegu Na Szczyt Rondo 1. Tegoroczny bieg odbędzie się 23 lutego w Warszawie.

Wydarzenia

Eurobuild merytorycznie na Budmie

schedule 11 lutego 2019
Eurobuild CEE

POLAND Rozpoczęła się konferencja Build 4 Future w Poznaniu. Konferencja, która odbywa się w ramach inauguracji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2019, jest największym forum gospodarczym branży budowlanej.

Wydarzenia

Regaty Nieruchomości – ruszyły zapisy

schedule 11 lutego 2019
Opr./edited by TSG

POLSKA Ruszyły zapisy na Regaty Nieruchomości czyli Żeglarskie Mistrzostwa Polski Rynku Nieruchomości 2019. Eurobuild CEE objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Wydarzenia

Polski projekt nominowany na MIPIM-ie

schedule 05 lutego 2019
Rafał Ostrowski
dziennikarz

POLSKA Warszawski budynek Cedet znalazł się w czwórce finalistów nominowanych do nagrody przyznawanej podczas targów nieruchomości MIPIM we francuskim Cannes w kategorii najlepsza rewitalizacja budynku.

Yit się reorganizuje

schedule 11 stycznia 2019
Eurobuild CEE

EUROPA Z dniem 1 stycznia 2019 roku spółki zależne Yit – Yit Infra oraz Yit Talo – połączyły się z Yit Construction, po czym nazwę powstałej organizacji zmieniono na Yit Finland. Na tym nie koniec restrukturyzacji.

Wydarzenia

Jeneralna ma 200 lat

schedule 09 stycznia 2019
Eurobuild CEE

POLSKA W 1819 roku powołano do życia Dyrekcję Jeneralną Dróg i Mostów, pierwszy polski organ zajmujący się budową, utrzymaniem i administracją traktów w Królestwie Polskim. W 200 rocznicę tego wydarzenia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przypomina tamte czasy i człowieka, któremu zawdzięczamy rozwój polskiego drogownictwa.

Wydarzenia

Wesołych Świąt!

schedule 24 grudnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Z okazji świąt Bożego Narodzenia redakcja magazynu Eurobuild CEE pragnie złożyć Czytelnikom najlepsze życzenia. Był to dobry rok, a Wy byliście zawsze z nami.

Wydarzenia

Jeszcze możecie wbiec na szczyt!

schedule 22 grudnia 2018
Anna Pakulniewicz

POLSKA Dziewiąta edycja Biegu na Szczyt w warszawskim wieżowcu Rondo 1 odbędzie się 23 lutego 2019 roku. Organizatorzy mają jeszcze 20 pakietów startowych do rozdysponowania.

Wydarzenia

Plac Defilad na nowo

schedule 10 grudnia 2018
Eurobuild CEE

POLSKA Jak może wyglądać w przyszłości Plac Defilad? Czy w sercu miasta potrzebne są wieże, które przesłonią Pałac Kultury i Nauki? Co trzeba zrobić, aby inwestowanie w centrum Warszawy było możliwe? Jak przyciągnąć mieszkańców i turystów na Plac Defilad? O najatrakcyjniejszym pustym placu w Europie dyskutowali z władzami stolicy eksperci z branży nieruchomości na szóstych warsztatach w ramach projektu Grow with Warsaw.

RICS: nowy prezydent, nowe otwarcie

schedule 30 listopada 2018
Opr./edited by TC

ŚWIAT Na walnym zgromadzeniu w Hongkongu RICS ogłosił wyniki głosowania członków nad unowocześnieniem obchodzącej 150 lat istnienia organizacji, prezentacja została połączona z ceremonią zaprzysiężenia nowego prezydenta organizacji.

Wydarzenia

Inwestycja w proptech szybko się zwraca

schedule 22 listopada 2018

POLSKA Zmniejszają koszty i poprawiają komfort pracy. Nowe technologie są dziś przydatnym narzędziem, a nie celem samym w sobie.To główne wnioski debaty Technologiczne Yeti, która odbyła się podczas 24. Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce, organizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

6 miliardów i co dalej?

schedule 22 listopada 2018
Opr./edited by AZ

POLSKA Rynek logistyczny w Polsce ma się świetnie, możemy oczekiwać rekordowej liczby inwestycyjnych transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych, a w kolejnych latach bezpieczną przystanią dla inwestorów będą mieszkania i akademiki na wynajem. Do takich wniosków doszli przy porannej kawie: Przemysław Krych, założyciel Griffin Real Estate i Paweł Dębowski, partner w warszawskim biurze Dentons, szef Europejskiego Zespołu Prawa Nieruchomości, podczas 24. edycji Dorocznej Konferencji Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce organizowanej przez Eurobuild Conferences.

Wydarzenia

Rozmowa na szczycie

schedule 16 listopada 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA 24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce rozpocznie się z wysokiego c. Założyciel Griffin Real Estate – Przemysław Krych – porozmawia z Pawłem Dębowskim, partnerem w warszawskim biurze Dentons i szefem Europejskiego Zespołu Prawa Nieruchomości.

Wydarzenia

Przepytujemy Tomasza Trzósło

schedule 08 listopada 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Analitycy rynkowi szacują, że w tym roku w Polsce wartość transakcji dotyczących nieruchomości komercyjnych przekroczy 6 mld euro. Dodatkowo, w lipcu, rynek zelektryzowała informacja o sprzedaży warszawskiej perełki biurowej – Placu Małachowskiego – przy stopie kapitalizacji poniżej 5 proc. A to zdarza się coraz częściej.

Wydarzenia

Polska sesja podczas targów MAPIC

schedule 07 listopada 2018
Eurobuild CEE

EUROPA Podczas tegorocznych targów nieruchomości handlowych MAPIC odbędzie się polska sesja panelowa „How to turn old into the gold”. Dyskusja będzie poświęcona zmianom, jakie zachodzą na polskim rynku handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem modernizacji, rozbudów i rewitalizacji. „Eurobuild CEE” jest oficjalnym partnerem spotkania, które będzie moderował Rafał Ostrowski, dziennikarz naszego magazynu.

Wydarzenia

Biura online i na żywo

schedule 19 października 2018
Tomasz Cudowski
redaktor naczelny

POLSKA Dziewiąta Konferencja Rynku Biurowego Eurobuildu przeszła do historii, ale zapisała się w pamięci uczestników i organizatorów jako jedna z bardziej innowacyjnych – oprócz przeprowadzonego po raz pierwszy sparingu "inwestor kontra najemca" oraz pierwszej sesji "100 pytań do... rynkowej osobowości", pioniersko transmitowaliśmy częśc konferencji na naszym kanale YouTube.

Wydarzenia

Jesienne spotkanie przy grillu

schedule 18 października 2018
Opr./edited by TC

POLSKA Kiedy możemy liczyć na transakcje inwestycyjne na rynku biurowym przy stopie kapitalizacji poniżej 4,5 proc.? Jakie są Pana wrażenia po targach Expo Real? W jakiej walucie trzyma Pan oszczędności? – między innymi na takie pytania musiał odpowiedzieć gość specjalny Konferencji Rynku Biurowego Eurobuildu, która odbyła się we wtorek.

Wydarzenia

Places + Spaces + Centra + Miasta

schedule 17 października 2018
Anna Pakulniewicz

POLSKA Ostatnie tegoroczne spotkanie cyklu Places + Spaces zorganizowanego przez Urban Land Institute odbędzie się 23. października w Warszawie, a jego tematem będzie próba odpowiedzi na pytanie: jak powinno wyglądać i co oferować śródmieście na miarę XXI wieku.

Wydarzenia

Dlaczego wierzę w wieże

schedule 15 października 2018
Eurobuild Conferences

POLSKA Wieżowce są bardzo efektywnymi inwestycjami. Stoją za nimi duże pieniądze i prestiż, ale też spore ryzyko. Kiedy gra jest warta świeczki, a kiedy zrezygnować? Na te i inne pytania uzyskamy odpowiedź już jutro podczas 9. Konferencji: Polski Rynek Biurowy. Trendy i Prognozy.

Pozostałe nowości

Kategorie