EN

Nie boimy się konkurencji

– Sytuacja na rynku biurowym jest bardzo interesująca i zmienia się bardzo szybko – uważa Monika Rogucka, dyrektor komercjalizacji Warszawa, Cavatina.

– Trwają prace nad wieloma projektami. W Warszawie jest obecnie około 800 tys. mkw. biur do skomercjalizowania. Cavatina zamierza dodać do tego 26 tys. mkw. Prawdopodobnie skomercjalizujemy nasz projekt Chmielna zanim nasi konkurenci to zrobią ponieważ dostarczymy go w listopadzie 2019 roku. Wiemy, że mamy wokół siebie wielu konkurentów – to 18 projektów, które powstają obok nas. Ale nie boimy się konkurencji – jesteśmy firmą holdingową i możemy świadczyć wszystkie usługi – od zakupu gruntu i projektowania po wynajem, porady prawne i wykończenie – dodaje.
Prace budowlane na Chmielnej 89 rozpoczęły się w grudniu 2017 roku. – Teraz wykonujemy prace ziemne. Możemy oglądać prace wykonywane codziennie, ponieważ mamy tymczasowy showroom w sąsiednim budynku – dodała Monika Rogucka podczas czwartej konferencji „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych” zorganizowanej przez Eurobuild Conferences.

Kategorie