EN

The Christmas chain gang

Zapraszamy do obejrzenia naszego świątecznego filmu, który jest również dostępny jako komiks w grudniowym numerze Eurobuildu!

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele obaw związanych z zakłóceniami w łańcuchach dostaw. Informacja wywołała szczególne zaniepokojenie w kwestii tegorocznych prezentów świątecznych – jeśli łańcuchy zawiod, nikt z nas nie może być pewien, że dostanie swój upominek. Postanowiliśmy więc podać Mikołajowi pomocną dłoń, tworząc alternatywny łańcuch dostaw, który po prostu nie może zawieść. Główną rolę w tym przedsięwzięciu odegrali jak zwykle przyjaciele Eurobuildu.

Co więcej, nowi pomocnicy Świętego Mikołaja nie tylko nie otrzymali żadnego honorarium za swoją ciężką pracę, ale wsparli finansowo bardzo szlachetny cel charytatywny – Fundację Twarze Depresji. Serdecznie dziękujemy za wysiłek włożony w pomoc Mikołajowi firmom: APP-Projekt, Brookfield Partners, CREAM, Cresa, Cushman & Wakefield, Europtima, Gleeds, GLP, MDC2, Panattoni, Polski Holding Nieruchomości, Prologis oraz White Star. Kampania otrzymała również hojne wsparcie darczyńców indywidualnych – Marty Pięknej-Kucharskiej, Elwiry Soćko i Krzysztofa Misiaka.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i serdecznie dziekujemy wszystkim zaangażowanym!

Kategorie