EN

Ada Walentek

NHood

Polska
Ada Walentek

Nhood Services Poland wydzielił w swojej strukturze trzy nowe linie biznesowe i powierzył kierowanie nimi dyrektorom od lat związanym z firmą – za Property & Asset Services odpowiedzialna będzie Ada Walentek, za Development Marcin Stokowiec, a za linię Resources, Fund & Investment Michał Woźniak.

Ada Walentek jako head of Market, Property & Asset Services koordynuje prace zespołu Nhood Services Poland i odpowiada za rozwój oferty usług zarządzania nieruchomościami, w tym ich utrzymania oraz współpracę z najemcami. W linii biznesowej znajdują się również kompleksowe usługi komercjalizacji powierzchni handlowej. W ramach linii kierowanej przez Adę Walentek firma oferuje również usługi marketingu strategicznego i operacyjnego, raportowanie, usługi związane z ESG oraz project management z zakresie zarządzania nieruchomością.

Ada Walentek pracuje w Nhood Services Poland od ponad trzech lat, wcześniej przez pięć lat zajmowała różne stanowiska w Ceetrus Polska, z czego przez prawie rok pełniła rolę dyrektora generalnego. Doświadczenie zdobywała również w Neinver i Klepierre. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim.

Kategorie