EN

Marcin Stokowiec

NHood

Polska
Marcin Stokowiec

Nhood Services Poland wydzielił w swojej strukturze trzy nowe linie biznesowe i powierzył kierowanie nimi dyrektorom od lat związanym z firmą – za Property & Asset Services odpowiedzialna będzie Ada Walentek, za Development Marcin Stokowiec, a za linię Resources, Fund & Investment Michał Woźniak.

Marcin Stokowiec, head of Development kieruje linią, w ramach której znajdują się trzy obszary: development management, czyli koordynacja i zarządzanie działaniami zmierzającymi do kompleksowej realizacji inwestycji, project management, czyli zarządzanie projektami w zakresie technicznych i administracyjnych obszarów inwestycji, oraz usługi land advisory, w ramach których NHood realizuje doradztwo w zakresie nieruchomości gruntowych dla inwestorów, deweloperów oraz właścicieli nieruchomości.

Marcin Stokowiec dołączył do zespołu NHood Services Poland w 2021 roku. Wcześniej przez prawie 15 lat pracował w Apsys Polska. Ukończył studia na Wydziale Budownictwa na Politechnice Warszawskiej, ma również tytuł MBA.

Kategorie