EN

Najlepsze zdjęcia inwestycji Q22

Daniel Kuliński, Grzegorz Iwan, Karolina Bondar, Krystian Grzelak i Rafał Michalczak nadesłali zwycięzkie prace w konkursie na najlepsze zdjęcie budowy warszawskiej inwestycji Q22! Pięć pierwszych zdjęć w galerii (w tejże kolejności) należy właśnie do tych osób, a pozostałe to kilka wybranych z nadesłanych do redakcji „Eurobuild CEE”. Gratulujemy i dziękujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy nadesłali swoje dzieła.

Przypomnijmy, że partnerami fotograficznej zabawy były firmy: Echo Investment (deweloper Q22 oraz organizator konkursu) oraz „Eurobuild Central & Eastern Europe” i Nowa Warszawa.

Do wygrania było 200 toreb miejskich. Powstały one z wielkoformatowej reklamy promującej budowę Q22, która do niedawna wisiała na bocznej ścianie bloku mieszkalnego sąsiadującego z placem budowy. Właściciel torby będzie mógł dokładnie zlokalizować fragment reklamy, z którego został uszyty konkretny egzemplarz, poprzez aplikację dostępną pod adresem www.enjoyq22.com.pl. Na finałową piątkę czekają nagrody specjalne, które przekaże Echo Investment.

Q22 to 155-metrowy budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates. Inwestorem i deweloperem Q22 oraz organizatorem tego konkursu jest Echo Investment. Wieżowiec wygrał w drugiej edycji Akupunktury Warszawy w kategorii Najbardziej miastotwórcza inwestycja komercyjna w Śródmieściu.

Kategorie